Matematyka & Business For Kids to pierwszy w Polsce sposób nauczania dzieci matematyki  w najpraktyczniejszy sposób, czyli poprzez wprowadzenie w świat finansów i przedsiębiorczości. Na zajęciach tych nie będzie stresujących testów, ponieważ skupiamy się na tym, aby dzieci zyskały jak najwięcej wiedzy połączonej z przyjemnymi i ciekawymi zajęciami. Nasi uczniowie będą mieli możliwość rozwijania myślenia logicznego i przyszłościowego.

Grupy wiekowe zajęć Matematyka & Business For Kids:

• klasy 1-3
  • klasy 4-6
  • klasy 7-8

Zajęcia dla najmłodszej grupy przewidują rozwijanie podstawowych  umiejętności matematycznych przydatnych na co dzień, w tym takich jak przeliczanie pieniędzy, czy wydawanie reszty. Zajęcia te przewidują także wstęp do oszczędzania i kształtowanie w uczniach predyspozycji do bycia przedsiębiorczymi.

Zajęcia dla grupy dzieci w klasach 4-6 posiadają elementy takie jak zbieranie funduszy, zarabianie i wstępna orientacja na rynku pracy. Dzieci będą uczyć się skutecznego oszczędzania oraz wykonywać ćwiczenia kształtujące przedsiębiorczość.

Uczniowie najstarszej grupy, poza zajęciami z poznają takie elementy świata finansów jak podatki, prowizje, czy obliczanie prawdopodobieństwa wygranej.

Każda grupa jest kameralna, licząca od 4 do 8 dzieci. Dzieci uczą się z praktycznego punktu widzenia. Główny motyw tych zajęć to rozwój umiejętności matematycznych wraz za świadomością pieniądza i przedsiębiorczością. Jest to idealne uzupełnienie i rozwinięcie wiedzy jaką dzieci nabywają w szkołach.

Stay smart!

0 komentarzy:

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Twój adres email nie zostanie opublikowany.