Język angielski dla początkujących dorosłych

Chcesz poznać język, którym można posługiwać się na całym świecie? Z myślą o Tobie przygotowaliśmy specjalny kurs: angielski dla początkujących pod nazwą Angielski od podstaw. W dopasowany do Twoich potrzeb sposób nauczymy się przydatnych zwrotów – zarówno z życia codziennego, jak i ze świata biznesu. Dzięki nam skutecznie przełamiesz barierę językową, a nauka języka będzie efektywną przyjemnością. Zajęcia zostaną ukierunkowane według Twoich wymagań – wspólnie z lektorem skupicie się na swobodnym prowadzeniu konwersacji, słownictwie, i niezbędnej gramatyce.

Angielski dla początkujących – co nas wyróżnia?

Cenimy sobie indywidualne podejście do słuchaczy i nowoczesne metody nauczania. W naszej pracy lektorzy wykorzystują gadżety multimedialne, które zdecydowanie ułatwiają naukę. Szkoła Języka Angielskiego Lemon to nie tylko możliwość nauki stacjonarnej w naszym oddziale. Chcesz dodatkowo oszczędzić swój czas? Doskonałą alternatywną dla tradycyjnej nauki jest możliwość przeprowadzenia zajęć On-Line (mamy w tym doświadczenie od 2014 roku). Uczą z nami najlepsi lektorzy języka angielskiego, których cechuje entuzjazm i pozytywne podejście do życia. To ludzie, dla których nauczanie języka obcego jest przede wszystkim pasją, którą zarażą także Ciebie.
Wiem, wiem … obawiasz się, że zabraknie Ci motywacji do nauki angielskiego? Że nie masz zdolności do mówienia w obcym języku? Dzięki małym grupom, miłej atmosferze na zajęciach i odpowiedniemu podejściu lektora poczujesz się zmotywowany – gwarantujemy!

W cenie kursu język angielski dla początkujących otrzymujesz materiały do nauki. Co ważne – nie korzystamy z jednego źródła, nie trzymamy się jednego schematu nauczania. Jesteśmy elastyczni i wybieramy najlepsze materiały dostępne na rynku i dopasowane do Twoich zainteresowań i oczekiwań wobec kursu. Na każdym etapie masz możliwość monitorowania swoich postępów – dzięki temu wiesz, nad czym warto dodatkowo popracować, a w czym jesteś bardzo dobry.

Oprócz zajęć grupowych prowadzimy także lekcje indywidualne z języka angielskiego.

Do zobaczenia w Szkole Lemon