Język angielski dla początkujących – Warszawa

angielski dla początkującychChcesz poznać język, którym można posługiwać się na całym świecie? Z myślą o Tobie przygotowaliśmy specjalny kurs: angielski dla początkujących. W dopasowany do Twoich potrzeb sposób nauczymy się przydatnych zwrotów – zarówno z życia codziennego, jak i ze świata biznesu. Dzięki nam skutecznie przełamiesz barierę językową, a nauka języka będzie wyłącznie przyjemnością. Zajęcia zostaną ukierunkowane według Twoich wymagań – wspólnie z lektorem skupicie się na słownictwie, gramatyce i swobodnym prowadzeniu konwersacji.

Angielski dla początkujących – co nas wyróżnia?

Cenimy sobie indywidualne podejście do słuchaczy i nowoczesne metody nauczania. W naszej pracy lektorzy wykorzystują gadżety multimedialne, które zdecydowanie ułatwiają naukę – zwłaszcza w przypadku młodszych osób. Szkoła Lemon to nie tylko możliwość nauki stacjonarnej w naszym oddziale. Nasi lektorzy dojadą do Ciebie na terenie Warszawy, a także okolic. Chcesz dodatkowo oszczędzić swój czas? Doskonałą alternatywną dla tradycyjnej nauki jest możliwość przeprowadzenia zajęć przez Skype. Nasi pracownicy to najlepsi lektorzy języka angielskiego, których cechuje entuzjazm i pozytywne podejście do życia. To ludzie, dla których nauczanie języka obcego jest nie tylko pracą, ale przede wszystkim pasją, którą zarażą także Ciebie. Obawiasz się, że zabraknie Ci motywacji do nauki angielskiego? Dzięki miłej atmosferze na zajęciach i odpowiedniemu podejściu lektora poczujesz się zmotywowany – gwarantujemy!

W cenie kursu język angielski dla początkujących otrzymujesz materiały do nauki. Co ważne – nie korzystamy z jednego źródła, nie trzymamy się jednego schematu nauczania. Jesteśmy elastyczni i wybieramy najlepsze materiały dostępne na rynku i dopasowane do Twoich zainteresowań i oczekiwań wobec kursu. Na każdym etapie masz możliwość monitorowania swoich postępów – dzięki temu wiesz, nad czym warto dodatkowo popracować, a w czym jesteś bardzo dobry. Po zakończonym kursie otrzymujesz także możliwość przystąpienia do egzaminu i otrzymania certyfikatu potwierdzającego Twoją znajomość języka angielskiego – co jest bardzo ważne dla osób zdecydowanych na podjęcie zatrudnienia w środowisku obcojęzycznym.

Oprócz indywidualnych kursów języka angielskiego prowadzimy także szkolenia językowe dla firm – stacjonarnie i z dojazdem. Masz pytania? Zainteresowała Cię nasza oferta? Napisz do nas i już dzisiaj zacznij swoją przygodę z angielskim.