Angielski online dla firm
ta oferta będzie przygotowywana indywidualnie, w oparciu o Twoje cele biznesowe

Prowadzimy zajęcia Angielski OnLine dla firm nieprzerwanie od 2016 roku. Pierwsze lata naszej działalności ukierunkowały nas w prowadzeniu zajęć w firmach i instytucjach państwowych. Uczymy prezesów, zarząd i kadrę managerską. Przygotowujemy do konkretnych spotkań i zadań. Bez znajomości angielskiego nie ma mowy o rozwoju biznesu.

Umów się na zajęcia pokazowe.

W ramach kursów zapewniamy:

 • Bezpłatne materiały.
  Intensywność, tematykę kursów, a także rodzaj używanych materiałów dopasowujemy do wymogów i potrzeb firmy.
 • Profesjonalną i doświadczoną kadrę lektorów.
 • Zapewniamy atrakcyjną i zróżnicowaną formę zajęć.
 • Długość kursów i terminy zajęć ustalamy według potrzeb Klienta.
 • Okresowe raporty z postępów w nauce.
 • Przy grupach do 6 osób cena zajęć jest stała.

Kurs online
business english

Angielski biznesowy w firmie

Wdrażając kurs Business English Twój zespół nabędzie umiejętności w zakresie:

 • skutecznych technik i strategii komunikacji,
 • prowadzenia negocjacji,
 • rozmów z klientami,
 • rozmów telefonicznych i korespondencji e-mail,
 • ćwiczenia sytuacji w jakich mogą się Państwo znaleźć na drodze kariery,
 • poznanie słownictwa z różnych dziedzin biznesu,
  • poszerzonego o słownictwo związane z HR,
  • w zależności od Państwa specjalizacji np. Legal English, Medical English, Logistic English.
 • konwersacji i odgrywania scenek związanych z rekrutacją i sytuacjami związanymi z pracą,
 • zagadnień gramatycznych.

Zajęcia online - konwersacje po angielsku

Dzięki intensywnym zajęciom konwersacyjnym nabędą Państwo umiejętności w zakresie:

  • negocjowania, osiągania kompromisu,
  • wygłaszania opinii i argumentowania,
  • wypowiadania się podczas dyskusji,
  • prezentacji podczas spotkania,
  • prowadzenia rozmów telefonicznych i nawiązywania kontaktów,
  • rozmowy podczas przyjmowania gości,
  • prowadzenia spotkań biznesowych.

Audyt językowy w firmie

Chcesz zbadać umiejętności językowe swoich aktualnych lub potencjalnych pracowników?
Zrobimy to dla Ciebie!

Jak wygląda Audyt językowy w firmie ?

 • zorganizujemy spotkanie online dla pracowników twojej firmy.
 • przeprowadzimy testy kwalifikacyjne w formie online sprawdzające znajomość gramatyki i zasad pisowni
 • zorganizujemy rozmowy online z pracownikami, które zbadają znajomość języka angielskiego użytkowego i branżowego, słownictwo oraz szybkość reakcji i doboru odpowiedniego słownictwa
 • przygotujemy sprawozdanie z przeprowadzonych badań

Dzięki temu dowiesz się:

 • czy poziom znajomości języka obcego rekrutowanej osoby jest wystarczający
 • czy dany pracownik powinien zostać wysłany na kurs językowy poszerzający jego wiedzę
 • czy trwający już kurs językowy przynosi oczekiwane efekty

Prowadzisz działalność na skalę międzynarodową?

Rozważ ofertę na zajęcia nauki angielskiego online dla firm.

Chcesz się skutecznie porozumiewać ze swoimi klientami lub partnerami biznesowymi po angielsku?
Jeśli tak – zainwestuj w nasze kursy językowe online dla firm.
Dzięki Lemon, Twoja komunikacja z kontrahentami z zagranicy zyska nową jakość.

Angielski OnLine dla firm: dokładnie tak, jak chcesz i co chcesz

Nie ma dwóch takich samych firm – nawet, jeśli działałyby w tej samej branży. Rozumiemy, że jako Klient biznesowy, masz bardzo dokładnie sprecyzowane potrzeby. Wiesz, czego ma Ci dostarczyć angielski biznesowy: czy chcesz się skoncentrować na rozmowach technicznych, czy biznesowych, a może na komunikacji pisemnej? Właśnie dlatego, kursy językowe on-line dla firm w Szkole Lemon są zawsze szyte precyzyjnie na miarę i dostosowują się do Twojej działalności biznesowej niczym rękawiczka do dłoni.

Bez względu na poziom zaawansowania pracowników, cele nauczania czy czas, jakim dysponujemy na poszerzenie kompetencji językowych – angielski dla firm w naszej szkole językowej pozwoli usprawnić komunikację. Sprawi, że na rynku międzynarodowym poczujesz się, jak ryba w wodzie. Gotowy, by podjąć wyzwanie? Zapoznaj się z naszą ofertą na szkolenia językowe online dla firm.

Angielski biznesowy: wejdź na wyższy poziom

Negocjowanie, argumentowanie, prowadzenie spotkań biznesowych, rozmowy telefoniczne… to wszystko małe cegiełki, które stają się nieodzownymi elementami skutecznej komunikacji biznesowej. To wyzwanie – zwłaszcza, gdy porozumieć się trzeba w języku obcym. Kurs językowy dla firm sprawi, że żaden z wymienionych obszarów nie będzie stanowił dla Ciebie większego problemu.

Wspólnie z naszym lektorem wyszlifujesz interesujące Cię umiejętności od A do Z. Zadbamy o to, by łatwiej było Ci nawiązać kontakt, unikając pułapek językowych. To podstawa osiągnięcia porozumienia.

Nasze szkolenia językowe dla firm będą nie tylko praktyczne i merytoryczne, ale przede wszystkim przyjemne i owocne. W naszej siedzibie lub w dowolnie wybranym miejscu na terenie miasta stołecznego Warszawa. Nie masz czasu na dojazdy? Nic nie szkodzi – przygotowaliśmy specjalną ofertę: angielski z dojazdem. Nasi lektorzy pracują przez 7 dni w tygodniu – z łatwością więc dobierzemy odpowiedni dla Ciebie termin lekcji i opracujemy strategię działania, która przyniesie najlepsze efekty. Bądź gotowy nie tylko na widoczne efekty pracy nad językiem, ale i na… owocną pracę!

Język biznesu, branżowy czy związany z negocjacjami?

Skoncentrujemy się dokładnie na tym, czego oczekujesz. Dopasujemy kurs językowy dla firm dopasowany do Twoich potrzeb od początku do końca. Skorzystaj więc z naszego doświadczenia i złap językowego bakcyla. Z Lemon łatwiej Ci będzie pchnąć swój biznes na międzynarodowe tory!