Angielski z dojazdem

Co jest najważniejsze przy organizowaniu zajęć języka angielskiego dla pracowników?

angielski z dojazdem

W dzisiejszym zabieganym świecie jest to na pewno czas.

Jesteśmy świadomi tego faktu, dlatego robimy wszystko, aby naszym klientom zapewnić komfort w tej dziedzinie. Jako szkoła językowa zapewniamy pełną mobilność tzn. nasi lektorzy dojeżdżają do każdego miejsca w Warszawie i jej okolicach, aby poprowadzić zajęcia w miejscu wybranym przez klienta.

Dzieki temu pracownicy, dla których organizowane są zajęcia nie muszą wychodzić z firmy. Wszystko odbywa się na miejscu, pod kontrolą przełożonych i w jasno wyznaczonych granicach czasowych.

Mobilny lektor to dla ucznia wygoda i komfort, ale też oszczędność.

Angielski z dojazdem – dlaczego warto?

Zajęcia, jeżeli chodzi o angielski z dojazdem, wyglądają dokładnie tak samo, jak szkolenia, które przeprowadzane są w naszej placówce. Jedyną różnicą jest dopasowanie do słuchacza i lekcje w domu, gdzie często nauka przychodzi znacznie łatwiej.

Nigdy wcześniej nie miałeś kontaktu z językiem obcym? Obawiasz się, że sobie nie poradzisz? To niemożliwe! Oferujemy język angielski dla początkujących (linkowanie do nowej podstrony). Wspólnie z lektorem opracujecie indywidualny plan nauczania z uwzględnieniem Twoich potrzeb. Opracujecie także odpowiednie tempo nauki. Z nami przekonasz się, że nauka języka angielskiego może być przyjemna.

Interesuje Cię nasza oferta, jeśli chodzi o angielski z dojazdem? Napisz do nas – na pewno znajdziemy odpowiedni dla Ciebie kurs!

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.