3 główne powody przeprowadzania audytu językowego

Zastanawiasz się czy audyt w twojej firmie jest konieczny? Warto go przeprowadzić, jeśli:

konwersacja w biznesie

1. Chcesz zorganizować szkolenie językowe dla pracowników, ale nie chciałbyś, żeby wydane pieniądze poszły na marne.
Audyt językowy pomoże określić poziom znajomości języka przed szkoleniem językowym i w czasie jego trwaniu lub tuż po jego zakończeniu. To w sposób najbardziej pełny i klarowny pokaże jaki postęp językowy został dokonany, dzięki szkoleniu.
Zarówno audyt diagnostyczny, jak i audyt sprawdzający postępy przeprowadzane są przez tego samego lektora i według tego samego zestawu pytań, dzięki czemu uzyskiwane są najbardziej wymierne wyniki.

2. W twojej firmie trwa już szkolenie jezykowe, jednak jego efekty nie są widoczne.
Audyt językowy przeprowadzony przez zewnętrzną i niezaangażowaną do tej pory w szkolenie językowe firmę nie tylko sprawdzi poziom znajomości języka, ale także sprawi, że zarówno pracownicy, jak i szkoła przeprowadzająca szkolenie zostaną zmobilizowani do lepszej i efektywniejszej pracy.

3. Chcesz dowiedzieć się, które osoby z twojej firmy (i w jakiej dziedzinie), potrzebują szkolenia językowego.
Audyt językowy sprawdzi poziom znajomości języka obcego na wielu poziomach – nie tylko poprzez test, w którym weryfikowana jest znajomość gramatyki, ale także poprzez kilkunastominotową i indywidualną rozmowę. Sprawdzi ona umiejętność komunikowania się, zasób słownictwa, swobodę wypowiadania itp. Jednoznacznie wskaże to osoby najbardziej potrzebujące kursu. Dodatkowo, dzieki audytowi, będzie wiadomo na co powinny one w nauczaniu zwrócić największą uwagę – wyniki audytu prezentowane są w formie opisów oraz wykresów, które wyczerpująco przedstawiają stopień zaawansowania poszczególnych osób.

Generic selectors
Tylko dokładne dopasowania
Szukaj w tytule
Szukaj w treści

Ostatnie komentarze

ZOBACZ TAKŻE

Jak mówić o czasie w języku angielskim? – kilka przydatnych zwrotów

Jak mówić o czasie w języku angielskim? – kilka przydatnych zwrotów

Time flies - jak mówić o czasie w języku angielskim? Czas płynie, ucieka nam przez palce. A jak prawidłowo mówić o czasie? O jego upływie? Przedstawiam Wam kilka przydatnych zwrotów, idiomów, wyrażeń które pozwolą wam zabłysnąć podczas rozmowy. Time flies – w tym...

Nauka języka angielskiego jako jedno z noworocznych postanowień?

Nauka języka angielskiego jako jedno z noworocznych postanowień?

Grudzień to taki miesiąc refleksji, podsumowań oraz snucia planów na przyszłość. Są tacy wśród nas którzy już końcem grudnia mają spisaną całą listę noworocznych postanowień, nauka języka angielskiego to jedno z nich ale często pojawiają się też: -Schudnąć parę kilo....

Nowe kursy w szkole Lemon

Tworzymy nowe kursy w szkole Lemon Nowy Rok - nowe kursy ;D #2021 Od 1 lutego startujemy z nowymi kursami dla dorosłych jak i dla dzieci. Zapisz się wypełniając test na stronie szkoły  - szkolalemon.pl test językowy...