Aktywność a efektywność

Z pewnością wiele razy w swoim życiu braliście udział w zajęciach języka angielskiego. Jak się wtedy zachowywaliście: udzielaliście się w trakcie zajęć czy wręcz przeciwnie głównie słuchaliście?

253109_2893

Jak sądzicie, które zachowanie w trakcie trwania zajęć jest bardziej porządane przez lektora?

Według nas aktywność na zajęciach to podwójna korzyść – i dla nauczyciela, i dla ucznia. Nauczyciel dzięki niej wie, że jest pozytywnie odbierany przez uczniów, przez co ma więcej energii i radości z przeprowadzanych lekcji. Uczniowie natomiast przyswajają więcej nowych słówek, ćwiczą wymowę i tworzenie konstrucji zdań oraz co najważniejsze – oswajają się z językiem obcym. Wszelkie błędy, które popełniają są wychwytywane przez lektora, na bieżąco poprawiane i ćwiczone.

Zatem pamietajcie: na najbliższych zajęciach mówcie i pytajcie jak najwięcej!

Generic selectors
Tylko dokładne dopasowania
Szukaj w tytule
Szukaj w treści

Ostatnie komentarze

ZOBACZ TAKŻE

Jak mówić o czasie w języku angielskim? – kilka przydatnych zwrotów

Jak mówić o czasie w języku angielskim? – kilka przydatnych zwrotów

Time flies - jak mówić o czasie w języku angielskim? Czas płynie, ucieka nam przez palce. A jak prawidłowo mówić o czasie? O jego upływie? Przedstawiam Wam kilka przydatnych zwrotów, idiomów, wyrażeń które pozwolą wam zabłysnąć podczas rozmowy. Time flies – w tym...

Nauka języka angielskiego jako jedno z noworocznych postanowień?

Nauka języka angielskiego jako jedno z noworocznych postanowień?

Grudzień to taki miesiąc refleksji, podsumowań oraz snucia planów na przyszłość. Są tacy wśród nas którzy już końcem grudnia mają spisaną całą listę noworocznych postanowień, nauka języka angielskiego to jedno z nich ale często pojawiają się też: -Schudnąć parę kilo....

Nowe kursy w szkole Lemon

Tworzymy nowe kursy w szkole Lemon Nowy Rok - nowe kursy ;D #2021 Od 1 lutego startujemy z nowymi kursami dla dorosłych jak i dla dzieci. Zapisz się wypełniając test na stronie szkoły  - szkolalemon.pl test językowy...