Angielski dla każdego

Wiele osób nie zaczyna nawet nauki języka obcego sądząc, że nigdy się go nie nauczy.
Nic bardziej mylnego!

slowniki

Każdy człowiek jest w stanie nauczyć się języka, jeśli tylko poświęci na to odpowiednią ilość czasu i wysiłku. Chęć nauczenia się to najlepsza podstawa, na której można budować.

Największe efekty można osiągnąć wtedy, gdy nauka podejmowana jest codziennie. Nie bez powodu najszybciej opanowują język osoby, które zmuszone są do kontaktu z nim na co dzień np. wyjeżdżające za granicę. Mózg szybko przystosowuje się do nowego otoczenia i nie tylko zaczyna oswajać się z nowym językiem, ale też robi wszystko, aby jak najwięcej rozumieć.

Dlatego zachęcamy was do rozpoczęcia nauki – nigdy nie jest na nią za późno i jesteśmy pewni, że dzięki odpowiedniemu zaangażowaniu nauczycie się języka obcego bardzo szybko!

Generic selectors
Tylko dokładne dopasowania
Szukaj w tytule
Szukaj w treści

Ostatnie komentarze

ZOBACZ TAKŻE

Jak mówić o czasie w języku angielskim? – kilka przydatnych zwrotów

Jak mówić o czasie w języku angielskim? – kilka przydatnych zwrotów

Time flies - jak mówić o czasie w języku angielskim? Czas płynie, ucieka nam przez palce. A jak prawidłowo mówić o czasie? O jego upływie? Przedstawiam Wam kilka przydatnych zwrotów, idiomów, wyrażeń które pozwolą wam zabłysnąć podczas rozmowy. Time flies – w tym...

Nauka języka angielskiego jako jedno z noworocznych postanowień?

Nauka języka angielskiego jako jedno z noworocznych postanowień?

Grudzień to taki miesiąc refleksji, podsumowań oraz snucia planów na przyszłość. Są tacy wśród nas którzy już końcem grudnia mają spisaną całą listę noworocznych postanowień, nauka języka angielskiego to jedno z nich ale często pojawiają się też: -Schudnąć parę kilo....

Nowe kursy w szkole Lemon

Tworzymy nowe kursy w szkole Lemon Nowy Rok - nowe kursy ;D #2021 Od 1 lutego startujemy z nowymi kursami dla dorosłych jak i dla dzieci. Zapisz się wypełniając test na stronie szkoły  - szkolalemon.pl test językowy...