Angielski z dojazdem

Co jest najważniejsze przy organizowaniu zajęć języka angielskiego dla pracowników?

angielski z dojazdem

W dzisiejszym zabieganym świecie jest to na pewno czas.

Jesteśmy świadomi tego faktu, dlatego robimy wszystko, aby naszym klientom zapewnić komfort w tej dziedzinie. Jako szkoła językowa zapewniamy pełną mobilność tzn. nasi lektorzy dojeżdżają do każdego miejsca w Warszawie i jej okolicach, aby poprowadzić zajęcia w miejscu wybranym przez klienta.

Dzieki temu pracownicy, dla których organizowane są zajęcia nie muszą wychodzić z firmy. Wszystko odbywa się na miejscu, pod kontrolą przełożonych i w jasno wyznaczonych granicach czasowych.

Mobilny lektor to dla ucznia wygoda i komfort, ale też oszczędność.

Angielski z dojazdem – dlaczego warto?

Zajęcia, jeżeli chodzi o angielski z dojazdem, wyglądają dokładnie tak samo, jak szkolenia, które przeprowadzane są w naszej placówce. Jedyną różnicą jest dopasowanie do słuchacza i lekcje w domu, gdzie często nauka przychodzi znacznie łatwiej.

Nigdy wcześniej nie miałeś kontaktu z językiem obcym? Obawiasz się, że sobie nie poradzisz? To niemożliwe! Oferujemy język angielski dla początkujących (linkowanie do nowej podstrony). Wspólnie z lektorem opracujecie indywidualny plan nauczania z uwzględnieniem Twoich potrzeb. Opracujecie także odpowiednie tempo nauki. Z nami przekonasz się, że nauka języka angielskiego może być przyjemna.

Interesuje Cię nasza oferta, jeśli chodzi o angielski z dojazdem? Napisz do nas – na pewno znajdziemy odpowiedni dla Ciebie kurs!

Generic selectors
Tylko dokładne dopasowania
Szukaj w tytule
Szukaj w treści

Ostatnie komentarze

ZOBACZ TAKŻE

Jak mówić o czasie w języku angielskim? – kilka przydatnych zwrotów

Jak mówić o czasie w języku angielskim? – kilka przydatnych zwrotów

Time flies - jak mówić o czasie w języku angielskim? Czas płynie, ucieka nam przez palce. A jak prawidłowo mówić o czasie? O jego upływie? Przedstawiam Wam kilka przydatnych zwrotów, idiomów, wyrażeń które pozwolą wam zabłysnąć podczas rozmowy. Time flies – w tym...

Nauka języka angielskiego jako jedno z noworocznych postanowień?

Nauka języka angielskiego jako jedno z noworocznych postanowień?

Grudzień to taki miesiąc refleksji, podsumowań oraz snucia planów na przyszłość. Są tacy wśród nas którzy już końcem grudnia mają spisaną całą listę noworocznych postanowień, nauka języka angielskiego to jedno z nich ale często pojawiają się też: -Schudnąć parę kilo....

Nowe kursy w szkole Lemon

Tworzymy nowe kursy w szkole Lemon Nowy Rok - nowe kursy ;D #2021 Od 1 lutego startujemy z nowymi kursami dla dorosłych jak i dla dzieci. Zapisz się wypełniając test na stronie szkoły  - szkolalemon.pl test językowy...