Czy znajomość języków obcych ma wpływ na wysokość wypłaty?

Czy znajomość języków obcych wpływa na wysokość wypłaty ?

Marcowy lock down spowodowany pandemią korona wirusa wielu z nas zmotywował do nauki języka obcego, możliwości było wiele i każdy mógł znaleźć sposób dla siebie. Dzięki najnowszym technologiom i kursom online kształcenie językowe jest stosunkowo mało kosztowne.

Znajomość dodatkowego języka obcego choćby w stopniu komunikatywnym pozytywnie wpływa na nasze zarobki. 

44% Polaków wciąż nie włada żadnym językiem obcym. Co trzecia osoba w kraju może pochwalić się znajomością wyłącznie jednego z nich. Według danych Eurostatu z 2016 roku w dwóch lub więcej językach obcych potrafi porozumieć się 94% uczniów i 69% studentów.
I właśnie wtedy nasza nauka języka się kończy. Warto sięgnąć po dodatkowe lekcje języka obcego, zwłaszcza języka angielskiego.

osoba z czytnikiem

Według portalu Kariera w Finansach zdecydowanie najlepiej znanym językiem obcym jest język angielski. Inwestycja w naukę języka obcego jest współcześnie niezwykle opłacalna. Może przynieść zaskakujące rezultaty, które przekładają się nie tylko na wzbogacanie naszej wiedzy i rozwój osobisty, ale także  na rozwój kariery zawodowej oraz możliwości awansu, wzrostu wynagrodzenia i zdobyciu wymarzonej pracy.

Wraz ze wzmożeniem kontaktów handlowych Polski, rosnącą pozycją kraju na arenie międzynarodowej w różnych dziedzinach, wzrostem eksportu polskich usług i towarów, i napływem zagranicznych inwestycji, zmienił się także zakres wymaganych od pracownika kompetencji. W szczególności znajomości języka angielskiego. Zatrudnieni pracownicy muszą kontaktować się z zagranicznymi oddziałami czy partnerami biznesowymi. Dzięki zagranicznym inwestorom w Polsce powstało około półtora miliona nowych miejsc pracy.

Business English.

To zdecydowanie to czego potrzebujesz chcąc doszlifować swoje umiejętności. Nauczymy Cię swobodnej komunikacji w kontekście Twoich obowiązków.zawodowych.

Zapisz się już dziś na kurs angielskiego w szkole Lemon.

W każdy poniedziałek o godzinie 18:20 z Native Speakerem.

Kontakt:

sekretariat@szkolalemon.pl

501022800

Generic selectors
Tylko dokładne dopasowania
Szukaj w tytule
Szukaj w treści

Ostatnie komentarze

ZOBACZ TAKŻE

Jak mówić o czasie w języku angielskim? – kilka przydatnych zwrotów

Jak mówić o czasie w języku angielskim? – kilka przydatnych zwrotów

Time flies - jak mówić o czasie w języku angielskim? Czas płynie, ucieka nam przez palce. A jak prawidłowo mówić o czasie? O jego upływie? Przedstawiam Wam kilka przydatnych zwrotów, idiomów, wyrażeń które pozwolą wam zabłysnąć podczas rozmowy. Time flies – w tym...

Nauka języka angielskiego jako jedno z noworocznych postanowień?

Nauka języka angielskiego jako jedno z noworocznych postanowień?

Grudzień to taki miesiąc refleksji, podsumowań oraz snucia planów na przyszłość. Są tacy wśród nas którzy już końcem grudnia mają spisaną całą listę noworocznych postanowień, nauka języka angielskiego to jedno z nich ale często pojawiają się też: -Schudnąć parę kilo....

Nowe kursy w szkole Lemon

Tworzymy nowe kursy w szkole Lemon Nowy Rok - nowe kursy ;D #2021 Od 1 lutego startujemy z nowymi kursami dla dorosłych jak i dla dzieci. Zapisz się wypełniając test na stronie szkoły  - szkolalemon.pl test językowy...

5 sposobów na naukę angielskiego przy pomocy Instagram!

Samodzielna nauka języka angielskiego to nie lada wyzwanie. Wie o tym każdy, kto kiedykolwiek próbował nauczyć się angielskiego lub jakiegokolwiek innego języka na własną rękę, zamiast zapisać się na kurs. Znasz to z autopsji? Sposobów na naukę angielskiego jest dużo,...