Czy znajomość języków obcych ma wpływ na wysokość wypłaty?

Czy znajomość języków obcych wpływa na wysokość wypłaty ?

Marcowy lock down spowodowany pandemią korona wirusa wielu z nas zmotywował do nauki języka obcego, możliwości było wiele i każdy mógł znaleźć sposób dla siebie. Dzięki najnowszym technologiom i kursom online kształcenie językowe jest stosunkowo mało kosztowne.

Znajomość dodatkowego języka obcego choćby w stopniu komunikatywnym pozytywnie wpływa na nasze zarobki. 

44% Polaków wciąż nie włada żadnym językiem obcym. Co trzecia osoba w kraju może pochwalić się znajomością wyłącznie jednego z nich. Według danych Eurostatu z 2016 roku w dwóch lub więcej językach obcych potrafi porozumieć się 94% uczniów i 69% studentów.
I właśnie wtedy nasza nauka języka się kończy. Warto sięgnąć po dodatkowe lekcje języka obcego, zwłaszcza języka angielskiego.

język angielski

Według portalu Kariera w Finansach zdecydowanie najlepiej znanym językiem obcym jest język angielski.
Inwestycja w naukę języka obcego jest współcześnie niezwykle opłacalna. Może przynieść zaskakujące rezultaty, które przekładają się nie tylko na wzbogacanie naszej wiedzy i rozwój osobisty, ale także  na rozwój kariery zawodowej oraz możliwości awansu, wzrostu wynagrodzenia i zdobyciu wymarzonej pracy.

Wraz ze wzmożeniem kontaktów handlowych Polski, rosnącą pozycją kraju na arenie międzynarodowej w różnych dziedzinach, wzrostem eksportu polskich usług i towarów, i napływem zagranicznych inwestycji, zmienił się także zakres wymaganych od pracownika kompetencji. W szczególności znajomości języka angielskiego. Zatrudnieni pracownicy muszą kontaktować się z zagranicznymi oddziałami czy partnerami biznesowymi. Dzięki zagranicznym inwestorom w Polsce powstało około półtora miliona nowych miejsc pracy.

Business English.

To zdecydowanie to czego potrzebujesz chcąc doszlifować swoje umiejętności. Nauczymy Cię swobodnej komunikacji w kontekście Twoich obowiązków.zawodowych.

Zapisz się już dziś na kurs angielskiego w szkole Lemon.

Kontakt:

sekretariat@szkolalemon.pl

501022800

Generic selectors
Tylko dokładne dopasowania
Szukaj w tytule
Szukaj w treści
Post Type Selectors

Ostatnie komentarze

ZOBACZ TAKŻE

Co najszybciej poprawi Twój angielski? Konwersacja!

Co najszybciej poprawi Twój angielski? Konwersacja!

W procesie nauki języka angielskiego, zarówno wśród uczniów, jak i dorosłych decydujących się na opanowanie tego języka, często podkreśla się jedno wyzwanie – opanowanie płynnej konwersacji. Wiele zapytań w wyszukiwarce Google, takich jak "lekcje mówienia po...

Nauka angielskiego jako postanowienie noworoczne – jak go dotrzymać?

Nauka angielskiego jako postanowienie noworoczne – jak go dotrzymać?

Nowy Rok zazwyczaj wiąże się z tworzeniem listy postanowień.Wielu z nas obiecuje sobie, że w nadchodzącym roku będą bogatsi, szczuplejsi, a może nawet rzucą palenie, ale zazwyczaj te plany szybko tracą na znaczeniu.Lista noworocznych postanowień, zapomniana po kilku...