Gwiazda TikTok @bo.czeq w szkole Lemon!

[av_textblock size=” font_color=” color=” av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=” av_uid=’av-khnl4m7e’ admin_preview_bg=”]

Bo.czeq w szkole lemon
uczy się angielskiego!

tiktok
Bo.czeq w Lemon

Gwiazda TikTok @Bo.czeq jest uczniem Szkoły Lemon !

Mamy ogromną przyjemność poinformować Was, że do nauki angielskiego w Lemon odłączył Maksymilian Zięba znany z TikTok jako Bo.czeq (boczeq na tiktok)

Czujemy się wyróżnieni, że tak rozpoznawalna wsrób młodzieży osoba wybrała Szkołę Lemon do nauki języka angielskiego 😎

Jeżeli chcesz efektywnie uczyć się angielskiego zapisz się na kurs stacjonarny lub ONLINE

[/av_textblock]

Generic selectors
Tylko dokładne dopasowania
Szukaj w tytule
Szukaj w treści

Ostatnie komentarze

ZOBACZ TAKŻE

Jak mówić o czasie w języku angielskim? – kilka przydatnych zwrotów

Jak mówić o czasie w języku angielskim? – kilka przydatnych zwrotów

Time flies - jak mówić o czasie w języku angielskim? Czas płynie, ucieka nam przez palce. A jak prawidłowo mówić o czasie? O jego upływie? Przedstawiam Wam kilka przydatnych zwrotów, idiomów, wyrażeń które pozwolą wam zabłysnąć podczas rozmowy. Time flies – w tym...

Nauka języka angielskiego jako jedno z noworocznych postanowień?

Nauka języka angielskiego jako jedno z noworocznych postanowień?

Grudzień to taki miesiąc refleksji, podsumowań oraz snucia planów na przyszłość. Są tacy wśród nas którzy już końcem grudnia mają spisaną całą listę noworocznych postanowień, nauka języka angielskiego to jedno z nich ale często pojawiają się też: -Schudnąć parę kilo....

Nowe kursy w szkole Lemon

Tworzymy nowe kursy w szkole Lemon Nowy Rok - nowe kursy ;D #2021 Od 1 lutego startujemy z nowymi kursami dla dorosłych jak i dla dzieci. Zapisz się wypełniając test na stronie szkoły  - szkolalemon.pl test językowy...