Halloween w szkole Lemon

Halloween w szkole Lemon
27 października(sobota) w godzinach 17-19.

Między innymi planowane zabawy dla dzieci to:
-jedzenie jabłek ze sznurka bez użycia rąk
-szukanie cukierków w różnych zakamarkach szkoły
-malowanie straszydeł na balonach/kartkach
-mumia z papieru toaletowego
-różne konkursy z cukierkami
-konkurs na najstraszniejszą minę/strój (zdjęcia)

Cena za dziecko to 30zł.

Jeśli jest Pan/i zainteresowany/na udziałem dziecka w Halloween w szkole Lemon -proszę o kontakt pod numerem 501 022 800

👺👻🧚‍♀️🧞‍♀️🧜‍♀️🧟‍♂️👯‍♀️

Generic selectors
Tylko dokładne dopasowania
Szukaj w tytule
Szukaj w treści

Ostatnie komentarze

ZOBACZ TAKŻE

Jak mówić o czasie w języku angielskim? – kilka przydatnych zwrotów

Jak mówić o czasie w języku angielskim? – kilka przydatnych zwrotów

Time flies - jak mówić o czasie w języku angielskim? Czas płynie, ucieka nam przez palce. A jak prawidłowo mówić o czasie? O jego upływie? Przedstawiam Wam kilka przydatnych zwrotów, idiomów, wyrażeń które pozwolą wam zabłysnąć podczas rozmowy. Time flies – w tym...

Nauka języka angielskiego jako jedno z noworocznych postanowień?

Nauka języka angielskiego jako jedno z noworocznych postanowień?

Grudzień to taki miesiąc refleksji, podsumowań oraz snucia planów na przyszłość. Są tacy wśród nas którzy już końcem grudnia mają spisaną całą listę noworocznych postanowień, nauka języka angielskiego to jedno z nich ale często pojawiają się też: -Schudnąć parę kilo....

Nowe kursy w szkole Lemon

Tworzymy nowe kursy w szkole Lemon Nowy Rok - nowe kursy ;D #2021 Od 1 lutego startujemy z nowymi kursami dla dorosłych jak i dla dzieci. Zapisz się wypełniając test na stronie szkoły  - szkolalemon.pl test językowy...