Intensywnie w wakacje

Wiele osób decyduje się na wyjazdy wakacyjne w celu szkolenia znajomości języka obcego.
Co zrobić jeśli nie stać Cię na taki wyjazd?

trip

Widzimy tylko jedno rozwiązanie tej sytuacji: intensywne i indywidualne kursy językowe.
Takie spotkania z lektorem mogą odbywać się w dowolnie wybrane dni o dowolnie wybranej porze: zarówno wcześnie rano, jak i późno wieczorem.

Kursy indywidualne to jedyne zajęcia dające tak szybkie i zauważalne efekty w nauce języka. Dla porównania zajęcia w grupie mogą dać podobne efekty dopiero po pół roku spotkań. Przeciętny uczeń potrafi na jednych godzinnych zajęciach indywidualnych przyswoić około 30 nowych słówek.

Jeśli zastanawiacie się nad takim kursem – nie wahajcie się już ani chwili dłużej!

Generic selectors
Tylko dokładne dopasowania
Szukaj w tytule
Szukaj w treści

Ostatnie komentarze

ZOBACZ TAKŻE

Jak mówić o czasie w języku angielskim? – kilka przydatnych zwrotów

Jak mówić o czasie w języku angielskim? – kilka przydatnych zwrotów

Time flies - jak mówić o czasie w języku angielskim? Czas płynie, ucieka nam przez palce. A jak prawidłowo mówić o czasie? O jego upływie? Przedstawiam Wam kilka przydatnych zwrotów, idiomów, wyrażeń które pozwolą wam zabłysnąć podczas rozmowy. Time flies – w tym...

Nauka języka angielskiego jako jedno z noworocznych postanowień?

Nauka języka angielskiego jako jedno z noworocznych postanowień?

Grudzień to taki miesiąc refleksji, podsumowań oraz snucia planów na przyszłość. Są tacy wśród nas którzy już końcem grudnia mają spisaną całą listę noworocznych postanowień, nauka języka angielskiego to jedno z nich ale często pojawiają się też: -Schudnąć parę kilo....

Nowe kursy w szkole Lemon

Tworzymy nowe kursy w szkole Lemon Nowy Rok - nowe kursy ;D #2021 Od 1 lutego startujemy z nowymi kursami dla dorosłych jak i dla dzieci. Zapisz się wypełniając test na stronie szkoły  - szkolalemon.pl test językowy...