Jak osiągnąć najlepsze wyniki w pracy?

Jak sądziecie, co w pracy jest najważniejsze?
nieobecność w pracy

Dzięki czemu jeden pracownik osiaga lepsze wyniki od innych, chociaż wydaje się, że wszyscy pracują tak samo pilnie? Jest jakiś złoty środek, który wygeneruje dobre wyniki, zwiększy efektywnośc pracy i zapewni awans?

Jedni uważają, że najważniejsze jest zaangażowanie w firmę, utożsamianie się z nią. Inni najlepsze efekty widzą w nieustannej pracy, nawet po godzinach, często kosztem rodziny i kontaktów towarzyskich. Jeszcze inni powiedzą, że najlepsze wyniki osiągają osoby o pewnych predyspozycjach: pracowite, przebojowe, dobrze zorganizowane itp.

Naszym zdaniem wszystkie te odpowiedzi są poprawne. Jednak należy dodać jeden bardzo ważny czynnik: na efektywność pracy wielki ma wpływ ma sama firma. Żaden człowiek nie będzie osiagał dobrych wyników, jeśli nikt ich nie doceni: nagradzanie i odpowiednie motywowanie to czynniki, których nie sposób pominąć.

Dokładnie tak samo rzecz ma się z nauką języka obcego. Trzeba jej po pierwsze chcieć, po drugie poświęcić czas, a po trzecie włożyć trochę sił. Rola lektora również jest bardzo ważna, jako osoby sprawdzajacej wiedzę i motywującej,

Aha, i jeszcze jedna bardzo ważna rzecz: kluczowa jest też sama obecność zarówno jeśli chodzi o pracę, jak i naukę:)

 

Generic selectors
Tylko dokładne dopasowania
Szukaj w tytule
Szukaj w treści

Ostatnie komentarze

ZOBACZ TAKŻE

Jak mówić o czasie w języku angielskim? – kilka przydatnych zwrotów

Jak mówić o czasie w języku angielskim? – kilka przydatnych zwrotów

Time flies - jak mówić o czasie w języku angielskim? Czas płynie, ucieka nam przez palce. A jak prawidłowo mówić o czasie? O jego upływie? Przedstawiam Wam kilka przydatnych zwrotów, idiomów, wyrażeń które pozwolą wam zabłysnąć podczas rozmowy. Time flies – w tym...

Nauka języka angielskiego jako jedno z noworocznych postanowień?

Nauka języka angielskiego jako jedno z noworocznych postanowień?

Grudzień to taki miesiąc refleksji, podsumowań oraz snucia planów na przyszłość. Są tacy wśród nas którzy już końcem grudnia mają spisaną całą listę noworocznych postanowień, nauka języka angielskiego to jedno z nich ale często pojawiają się też: -Schudnąć parę kilo....

Nowe kursy w szkole Lemon

Tworzymy nowe kursy w szkole Lemon Nowy Rok - nowe kursy ;D #2021 Od 1 lutego startujemy z nowymi kursami dla dorosłych jak i dla dzieci. Zapisz się wypełniając test na stronie szkoły  - szkolalemon.pl test językowy...