Jaki kurs językowy wybrać?

Zastanawiasz się nad rozpoczęciem nauki angielskiego, ale nie jesteś pewny na jaki kurs się zapisać? Przygotowaliśmy dla Ciebie małą podpowiedź.

nauka angielskiego

Dla niecierpliwych
Wersja dla niecierpliwych obejmuje spotkania z lektorem w ilości 3 razy w tygodniu po 1,5 godziny.
Z naszego doswiadczenia wynika, że jest to optymalna ilość czasu poświęcanego na naukę, pozwalająca, aby w dość szybkim czasie uzyskać oczekiwane efekty.

Dla zdyscyplinowanaych
Jeśli wiesz, że jesteś zdyscyplinowany i będziesz sumiennie uczęszczał na zajęcia, a ponadto odrabianie zadanych prac domowych nie stanowi dla Ciebie problemu, to możesz być pewny, że zajęcia 3 razy w tygodniu trwające 1 godzinę będą dla Ciebie najwygodniejszą opcją do osiągniecia zamierzonego celu.

Dla potrzebujących szybkich efektów
Osoby, które stoją przed koniecznością osiagnięcia efektów w bardzo szybkim czasie powinny postawić na zajęcia codzienne w ilości 1,5 godziny dziennie. Ponadto konieczne jest, aby przykładały się do zadawanych prac domowych i swoją naukę kontynuowały w czasie wolnym np. używając do tego ciekawych aplikacji na telefon, oglądając filmy bez lektora i napisów lub słuchając muzyki w jezyku obcym.

Dla wygodnych
Osoby wygodne w żadnym razie nie powinny decydować się na kurs w większej grupie. Dla nich najlepszą opcją będą indywidualne zajęcia z lektorem 2 razy w tygodniu po 1,5 godziny przeprowadzane w domowym zaciszu, tak aby nie musiały nigdzie ruszać się z własnego mieszkania. Takie zajęcia są układane według zainteresowań i wymagań ucznia, dzieki czemu są dla niego równocześnie ciekawe i efektywne.

Dla mających dużo wolnego czasu
Duża ilość wolnego czasu sprzyja wyborowi takich zajęć, które najbardziej zadowolą osobę zainteresowaną. Dlatego takim uczniom polecamy sprawdzenie każdej z dostępnych opcji: zajęć w grupie, indywidualnych spotkań z lektorem, samodzielnej nauki, zajęć poprzez Internet itp.

Generic selectors
Tylko dokładne dopasowania
Szukaj w tytule
Szukaj w treści
Post Type Selectors

Ostatnie komentarze

ZOBACZ TAKŻE

Poziomy znajomości angielskiego

Poziomy znajomości angielskiego

Aplikujesz do nowej pracy i nie wiesz w jaki sposób określić znajomość poziomu języka angielskiego? A może chcesz się zapisać na kurs językowy i nie potrafisz zdecydować, która grupa będzie dla Ciebie najlepsza? W Europie chcąc oznaczyć poziom znajomości języka...

Immersja językowa, czyli „zanurzenie się” w języku

Immersja językowa, czyli „zanurzenie się” w języku

Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z angielskim, czy chcesz udoskonalić swój dotychczasowy poziom, świetnym rozwiązaniem będzie metoda nauki poprzez immersję językową. Brzmi strasznie? Nie powinno! Immersja językowa to zanurzenie się w języku,...

Idiomy – czym są oraz w jakich okolicznościach się ich używa?

Idiomy – czym są oraz w jakich okolicznościach się ich używa?

Podobnie jak w języku polskim, w angielskim idiomy są popularną częścią wypowiedzi zarówno w formie pisanej jak i mówionej. Jednak co ważne, są to zwroty i wyrażenia charakterystyczne dla każdego języka. Niekiedy uda nam się znaleźć ich odpowiednik, ale w większości...

Nauka języka angielskiego u dziecka – jak ją wspierać?

Nauka języka angielskiego u dziecka – jak ją wspierać?

Bez wątpienia możemy stwierdzić, że angielski to najbardziej uniwersalny język na świecie, dlatego już teraz warto pomyśleć o przyszłości dziecka i zachęcać go do poszerzania swoich umiejętności lingwistycznych. Nauka języka angielskiego u dziecka może zaprocentować...