Książki to przeżytek?

Musimy zrobić wszystko, aby zapobiec sytuacji z poniższego zdjęcia…

dziecko i książka

W dzisiejszym zabieganym świecie, w którym ludzie chorują na brak czasu i nadmiar obowiązków niełatwo znaleźć chwilę na dobrą lekturę, a coraz rzadziej jest to lektura w formie papierowej. Zapominamy jednak, że to książki kształtują wyobraźnię, uczą i pomagają zrozumieć świat.

Jeśli sami nie mamy czasu na czytanie to przyjemniej postarajmy się pozytywne uczucia dla książek zaszczepić w najmłodszych.Podsuwajmy im książki przygodowe i ciekawe bajki z morałem, księgi zagadek i ciekawostek o świecie, a kiedy dzieci podrosną gwarantujemy, że same znajdą tą tematykę, która interesuje je najbardziej.

Generic selectors
Tylko dokładne dopasowania
Szukaj w tytule
Szukaj w treści

Ostatnie komentarze

ZOBACZ TAKŻE

Jak mówić o czasie w języku angielskim? – kilka przydatnych zwrotów

Jak mówić o czasie w języku angielskim? – kilka przydatnych zwrotów

Time flies - jak mówić o czasie w języku angielskim? Czas płynie, ucieka nam przez palce. A jak prawidłowo mówić o czasie? O jego upływie? Przedstawiam Wam kilka przydatnych zwrotów, idiomów, wyrażeń które pozwolą wam zabłysnąć podczas rozmowy. Time flies – w tym...

Nauka języka angielskiego jako jedno z noworocznych postanowień?

Nauka języka angielskiego jako jedno z noworocznych postanowień?

Grudzień to taki miesiąc refleksji, podsumowań oraz snucia planów na przyszłość. Są tacy wśród nas którzy już końcem grudnia mają spisaną całą listę noworocznych postanowień, nauka języka angielskiego to jedno z nich ale często pojawiają się też: -Schudnąć parę kilo....

Nowe kursy w szkole Lemon

Tworzymy nowe kursy w szkole Lemon Nowy Rok - nowe kursy ;D #2021 Od 1 lutego startujemy z nowymi kursami dla dorosłych jak i dla dzieci. Zapisz się wypełniając test na stronie szkoły  - szkolalemon.pl test językowy...