KURSY WAKACYJNE W SZKOLE LEMON

Szkoła Lemon planuje kursy wakacyjne dla dorosłych oraz warsztaty dla dzieci podczas wakacji 2019 r.

Sprawdź grafik który udostępniliśmy  w zakładce „grafik zajęć” i już dzisiaj zarejestruj się w szkole Lemon wypełniając formularz www.lemon.langlion.com/registration/firstPage/registrationFormId/2 zaznaczając KURSY WAKACYJNE dla dorosłych lub WARSZTATY WAKACYJNE dla dzieci.

A w jakich dniach i godzinach Tobie najbardziej odpowiadałby kurs wakacyjny?
Napisz do nas i porozmawiaj z nami o dogodnych dla Ciebie godzinach 🙂

Wyjeżdżasz na wakacje w sierpniu? Pieniądze które wpłaciłeś przepadną?
O nic się nie martw, na kurs w szkole Lemon możesz zapisać się tylko na jeden miesiąc, w przypadku gdy wyjeżdżasz w sierpniu, w lipcu możesz uczęszczać na zajęcia grupowe do szkoły Lemon.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami pod nr tel 501 022 800.

Generic selectors
Tylko dokładne dopasowania
Szukaj w tytule
Szukaj w treści

Ostatnie komentarze

ZOBACZ TAKŻE

Jak mówić o czasie w języku angielskim? – kilka przydatnych zwrotów

Jak mówić o czasie w języku angielskim? – kilka przydatnych zwrotów

Time flies - jak mówić o czasie w języku angielskim? Czas płynie, ucieka nam przez palce. A jak prawidłowo mówić o czasie? O jego upływie? Przedstawiam Wam kilka przydatnych zwrotów, idiomów, wyrażeń które pozwolą wam zabłysnąć podczas rozmowy. Time flies – w tym...

Nauka języka angielskiego jako jedno z noworocznych postanowień?

Nauka języka angielskiego jako jedno z noworocznych postanowień?

Grudzień to taki miesiąc refleksji, podsumowań oraz snucia planów na przyszłość. Są tacy wśród nas którzy już końcem grudnia mają spisaną całą listę noworocznych postanowień, nauka języka angielskiego to jedno z nich ale często pojawiają się też: -Schudnąć parę kilo....

Nowe kursy w szkole Lemon

Tworzymy nowe kursy w szkole Lemon Nowy Rok - nowe kursy ;D #2021 Od 1 lutego startujemy z nowymi kursami dla dorosłych jak i dla dzieci. Zapisz się wypełniając test na stronie szkoły  - szkolalemon.pl test językowy...