Lemon ma kanał na YouTube

Woow

Lemon ma kanał na YouTube

 

Check this out !!

Jeżeli lubisz słuchać, patrzeć i uczyć się jednocześnie. A wyszukiwanie porad dotyczących nauki języka obcego już Ci się znudziły, to poświęć kilka minut Lemonowi i sam osądź co możemy Ci zasugerować.
Doskonale wiemy jak dużo czasu możemy poświęcić na szukanie konkretnej informacji w Internecie. Na naszym Kanale YouTube będziemy zamieszczać krótkie filmiki o tematyce efektywnej nauki języka angielskiego. Jeżeli wdrożysz w swój plan nauki choć kilka z naszych pomysłów, to twoje efekty na pewno się poprawią.

Jeżeli masz temat który Cie nurtuje i dotyczy nauki języka angielskiego – napisz do nas e-mail. Omówimy go i nagramy o tym film na YouTube.

Nie zapomnij subskrykować Lemon na YouTube.

mam nadzieję że pomoże Ci to w codziennym rozwoju, i nauce angielskiego.

 

Generic selectors
Tylko dokładne dopasowania
Szukaj w tytule
Szukaj w treści
Post Type Selectors

Ostatnie komentarze

ZOBACZ TAKŻE

Co najszybciej poprawi Twój angielski? Konwersacja!

Co najszybciej poprawi Twój angielski? Konwersacja!

W procesie nauki języka angielskiego, zarówno wśród uczniów, jak i dorosłych decydujących się na opanowanie tego języka, często podkreśla się jedno wyzwanie – opanowanie płynnej konwersacji. Wiele zapytań w wyszukiwarce Google, takich jak "lekcje mówienia po...

Nauka angielskiego jako postanowienie noworoczne – jak go dotrzymać?

Nauka angielskiego jako postanowienie noworoczne – jak go dotrzymać?

Nowy Rok zazwyczaj wiąże się z tworzeniem listy postanowień.Wielu z nas obiecuje sobie, że w nadchodzącym roku będą bogatsi, szczuplejsi, a może nawet rzucą palenie, ale zazwyczaj te plany szybko tracą na znaczeniu.Lista noworocznych postanowień, zapomniana po kilku...