Lemon ma kanał na YouTube

Woow

Lemon ma kanał na YouTube

 

Check this out !!

Jeżeli lubisz słuchać, patrzeć i uczyć się jednocześnie. A wyszukiwanie porad dotyczących nauki języka obcego już Ci się znudziły, to poświęć kilka minut Lemonowi i sam osądź co możemy Ci zasugerować.
Doskonale wiemy jak dużo czasu możemy poświęcić na szukanie konkretnej informacji w Internecie. Na naszym Kanale YouTube będziemy zamieszczać krótkie filmiki o tematyce efektywnej nauki języka angielskiego. Jeżeli wdrożysz w swój plan nauki choć kilka z naszych pomysłów, to twoje efekty na pewno się poprawią.

Jeżeli masz temat który Cie nurtuje i dotyczy nauki języka angielskiego – napisz do nas e-mail. Omówimy go i nagramy o tym film na YouTube.

Nie zapomnij subskrykować Lemon na YouTube.

mam nadzieję że pomoże Ci to w codziennym rozwoju, i nauce angielskiego.

 

Generic selectors
Tylko dokładne dopasowania
Szukaj w tytule
Szukaj w treści
Post Type Selectors

Ostatnie komentarze

ZOBACZ TAKŻE

Jak szybko nauczyć się słówek po angielsku?

Jak szybko nauczyć się słówek po angielsku?

Nauka języka angielskiego wymaga ogromnej determinacji i poświęcenia. Jednym z najważniejszych elementów w opanowaniu języka angielskiego jest znajomość słownictwa. Warto nauczyć się jak najwięcej słów, ponieważ są one podstawą porozumiewania się w języku angielskim....

Present Continuous, czyli czas teraźniejszy ciągły.

Present Continuous, czyli czas teraźniejszy ciągły.

Czas Present Continuous to zwykle drugi po czasie Present Simple czas teraźniejszy, który poznajemy w trakcie nauki języka angielskiego. Używamy go równie często jak czasu teraźniejszego prostego. Jego budowa nie jest skomplikowana i opanujecie go bez kłopotu. Poniżej...

Sposoby na przełamanie bariery językowej

Sposoby na przełamanie bariery językowej

Uczysz się angielskiego, poznałeś już wiele słówek, zasad gramatycznych, ale wciąż masz problemy z płynnym mówieniem? Nie zniechęcaj się, to niestety popularny problem, z którym pomożemy Ci się uporać. Przygotowaliśmy dla Ciebie kilka sposobów na to jak przełamać...

Wszystko o czasie Present Simple.

Wszystko o czasie Present Simple.

Czas Present Simple, nazywany także teraźniejszym prostym to pierwszy czas, który poznajemy zaczynając swoją przygodę z językiem angielskim. Ze względu na częstotliwość jego używania, warto mieć go opanowanego do perfekcji. W poniższym artykule przypomnimy Wam...