Lemon ma kanał na YouTube

https://www.youtube.com/watch?v=GAVzurmaVd0

Woow

Lemon ma kanał na YouTube

 

Check this out !!

Jeżeli lubisz słuchać, patrzeć i uczyć się jednocześnie. A wyszukiwanie porad dotyczących nauki języka obcego już Ci się znudziły, to poświęć kilka minut Lemonowi i sam osądź co możemy Ci zasugerować.
Doskonale wiemy jak dużo czasu możemy poświęcić na szukanie konkretnej informacji w Internecie. Na naszym Kanale YouTube będziemy zamieszczać krótkie filmiki o tematyce efektywnej nauki języka angielskiego. Jeżeli wdrożysz w swój plan nauki choć kilka z naszych pomysłów, to twoje efekty na pewno się poprawią.

Jeżeli masz temat który Cie nurtuje i dotyczy nauki języka angielskiego – napisz do nas e-mail. Omówimy go i nagramy o tym film na YouTube.

Nie zapomnij subskrykować Lemon na YouTube.

mam nadzieję że pomoże Ci to w codziennym rozwoju, i nauce angielskiego.

Generic selectors
Tylko dokładne dopasowania
Szukaj w tytule
Szukaj w treści

Ostatnie komentarze

ZOBACZ TAKŻE

Jak mówić o czasie w języku angielskim? – kilka przydatnych zwrotów

Jak mówić o czasie w języku angielskim? – kilka przydatnych zwrotów

Time flies - jak mówić o czasie w języku angielskim? Czas płynie, ucieka nam przez palce. A jak prawidłowo mówić o czasie? O jego upływie? Przedstawiam Wam kilka przydatnych zwrotów, idiomów, wyrażeń które pozwolą wam zabłysnąć podczas rozmowy. Time flies – w tym...

Nauka języka angielskiego jako jedno z noworocznych postanowień?

Nauka języka angielskiego jako jedno z noworocznych postanowień?

Grudzień to taki miesiąc refleksji, podsumowań oraz snucia planów na przyszłość. Są tacy wśród nas którzy już końcem grudnia mają spisaną całą listę noworocznych postanowień, nauka języka angielskiego to jedno z nich ale często pojawiają się też: -Schudnąć parę kilo....

Nowe kursy w szkole Lemon

Tworzymy nowe kursy w szkole Lemon Nowy Rok - nowe kursy ;D #2021 Od 1 lutego startujemy z nowymi kursami dla dorosłych jak i dla dzieci. Zapisz się wypełniając test na stronie szkoły  - szkolalemon.pl test językowy...