Nauka języka angielskiego jako jedno z noworocznych postanowień?

Grudzień to taki miesiąc refleksji, podsumowań oraz snucia planów na przyszłość. Są tacy wśród nas którzy już końcem grudnia mają spisaną całą listę noworocznych postanowień, nauka języka angielskiego to jedno z nich ale często pojawiają się też:

-Schudnąć parę kilo.

– zacząć regularnie biegać.

-nie wydawać oszczędności na głupoty

-nie odkładać nic na potem!

Wiedzieliście, że ponoć mniej niż 10% osób realizuje te przyjęte postanowienia noworoczne? Zazwyczaj starcza nam zapału do końca stycznia. Ile z tych postanowień udaje się nam zrealizować? Dlaczego dzieje się tak, że w pierwszych dniach roku jesteśmy pełni zapału, a po jakimś czasie zaczyna nam go brakować?

Wśród noworocznych postanowień najczęściej pojawia się chęć nauki języka

od podstaw lub podszlifowania zdobytych wcześniej umiejętności. Proponujemy abyś nie zwlekał z zapisaniem się na zajęcia aż do stycznia. Już dziś wejdź na www.szkolalemon.pl i sprawdź naszą ofertę. Znajdziesz tam również grafik zajęć i kontakt do nas.

Spisz listę pozytywnych stron nauki języka!

postanowienia noworoczne

No właśnie! Będąc w swoim zaciszu domowym spróbuj skupić się na pozytywach płynących z nauki języka, np. angielskiego. To pomoże Ci zmobilizować się do zajęć, do powtórki materiału, i nauki kolejnych zagadnień.  Motywacja to niezbędny warunek sukcesu, bez niej nie osiągniesz  obranego celu. Przecież nauka angielskiego to nie tylko gramatyka i jakieś regułki, to również możliwość nauki języka z konkretnej dziedziny, która Cię interesuje. Przyda się zawsze, na wakacjach w pracy, a nawet podczas oglądania filmów czy słuchania muzyki. Na wielu stanowiskach pracy znajomość języka angielskiego jest wręcz niezbędna.

Cel obrany – działaj! – nauka języka angielskiego.

Okey, mamy już obrany cel, jesteśmy już zdecydowani na język, jesteśmy również zmotywowani do granic możliwości. Trzeba zacząć działać. Wybierz szkołę językową, w swojej okolicy. Zadzwoń lub napisz maila, dowiedz się więcej informacji o odbywających się tam kursach. Porozmawiaj z osobą kompetentną o tym jaki kurs wybrać. Grupowy czy zajęcia indywidualne? Zapisz się i gotowe!

Pozostało Ci jedynie czekać na efekty nauki 😉

Nasza szkoła Lemon gwarantuje Ci wiele możliwości nauki języka angielskiego. Możesz uczyć się go, nie wychodząc z domu – online. Możesz wybrać kurs grupowy stacjonarnie, lub zajęcia indywidualne  1:1 z wybranym przez siebie lektorem.  Lemon w swojej ofercie ma zajęcia indywidualne zarówno 45 minutowe, 60 minutowe jak i 90 minutowe. Co pozwala dostosować zajęcia do Twoich potrzeb.

Zapisz się na zajęcia jeszcze w tym roku, zapraszamy!

Generic selectors
Tylko dokładne dopasowania
Szukaj w tytule
Szukaj w treści
Post Type Selectors

Ostatnie komentarze

ZOBACZ TAKŻE

Co najszybciej poprawi Twój angielski? Konwersacja!

Co najszybciej poprawi Twój angielski? Konwersacja!

W procesie nauki języka angielskiego, zarówno wśród uczniów, jak i dorosłych decydujących się na opanowanie tego języka, często podkreśla się jedno wyzwanie – opanowanie płynnej konwersacji. Wiele zapytań w wyszukiwarce Google, takich jak "lekcje mówienia po...

Nauka angielskiego jako postanowienie noworoczne – jak go dotrzymać?

Nauka angielskiego jako postanowienie noworoczne – jak go dotrzymać?

Nowy Rok zazwyczaj wiąże się z tworzeniem listy postanowień.Wielu z nas obiecuje sobie, że w nadchodzącym roku będą bogatsi, szczuplejsi, a może nawet rzucą palenie, ale zazwyczaj te plany szybko tracą na znaczeniu.Lista noworocznych postanowień, zapomniana po kilku...