Poziomy znajomości języka obcego

[av_textblock size=” font_color=” color=” av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=” av_uid=’av-jjlh6ogb’ admin_preview_bg=”]
Obecnie najczęściej stosowany system (przyjęty również przez Radę Europy) ocenia znajomość języka obcego w trzech podstawowych kategoriach jakimi są: rozumienie, mówienie i pisanie.

Po określeniu tych umiejętności przydziela się osobę do jednego z sześciu poziomów zaawansowania:

A1, A2, B1, B2, C1, C2, gdzie A1 to poziom najniższy, a C2 najwyższy.

A Wy na jakim poziomie znajomości jesteście?
[/av_textblock]

[av_button label=’Sprawdż swój poziom znajomosci angielskiego’ link=’manually,https://szkolalemon.pl/test-z-jezyka-angielskiego/’ link_target=” size=’large’ position=’center’ label_display=” icon_select=’yes-right-icon’ icon_hover=’aviaTBicon_hover’ icon=’ue82b’ font=’entypo-fontello’ color=’theme-color’ custom_bg=’#444444′ custom_font=’#ffffff’ av_uid=’av-jjlh8c0g’ admin_preview_bg=”]

[av_image src=’https://szkolalemon.pl/wp-content/uploads/2014/01/Poziomy-ang-w-UE.jpg’ attachment=’674′ attachment_size=’full’ align=’center’ styling=” hover=’av-hover-grow’ link=’manually,https://www.szkolalemon.pl/wp-content/uploads/2014/01/Poziomy-ang-w-UE1.jpg’ target=” caption=” font_size=” appearance=” overlay_opacity=’0.4′ overlay_color=’#000000′ overlay_text_color=’#ffffff’ copyright=” animation=’no-animation’ av_uid=’av-jjlhatnt’ admin_preview_bg=”][/av_image]

Generic selectors
Tylko dokładne dopasowania
Szukaj w tytule
Szukaj w treści
Post Type Selectors

Ostatnie komentarze

ZOBACZ TAKŻE

Poziomy znajomości angielskiego

Poziomy znajomości angielskiego

Aplikujesz do nowej pracy i nie wiesz w jaki sposób określić znajomość poziomu języka angielskiego? A może chcesz się zapisać na kurs językowy i nie potrafisz zdecydować, która grupa będzie dla Ciebie najlepsza? W Europie chcąc oznaczyć poziom znajomości języka...

Immersja językowa, czyli „zanurzenie się” w języku

Immersja językowa, czyli „zanurzenie się” w języku

Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z angielskim, czy chcesz udoskonalić swój dotychczasowy poziom, świetnym rozwiązaniem będzie metoda nauki poprzez immersję językową. Brzmi strasznie? Nie powinno! Immersja językowa to zanurzenie się w języku,...

Idiomy – czym są oraz w jakich okolicznościach się ich używa?

Idiomy – czym są oraz w jakich okolicznościach się ich używa?

Podobnie jak w języku polskim, w angielskim idiomy są popularną częścią wypowiedzi zarówno w formie pisanej jak i mówionej. Jednak co ważne, są to zwroty i wyrażenia charakterystyczne dla każdego języka. Niekiedy uda nam się znaleźć ich odpowiednik, ale w większości...

Nauka języka angielskiego u dziecka – jak ją wspierać?

Nauka języka angielskiego u dziecka – jak ją wspierać?

Bez wątpienia możemy stwierdzić, że angielski to najbardziej uniwersalny język na świecie, dlatego już teraz warto pomyśleć o przyszłości dziecka i zachęcać go do poszerzania swoich umiejętności lingwistycznych. Nauka języka angielskiego u dziecka może zaprocentować...