Poziomy znajomości języka obcego

[av_textblock size=” font_color=” color=” av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=” av_uid=’av-jjlh6ogb’ admin_preview_bg=”]
Obecnie najczęściej stosowany system (przyjęty również przez Radę Europy) ocenia znajomość języka obcego w trzech podstawowych kategoriach jakimi są: rozumienie, mówienie i pisanie.

Po określeniu tych umiejętności przydziela się osobę do jednego z sześciu poziomów zaawansowania:

A1, A2, B1, B2, C1, C2, gdzie A1 to poziom najniższy, a C2 najwyższy.

A Wy na jakim poziomie znajomości jesteście?
[/av_textblock]

[av_button label=’Sprawdż swój poziom znajomosci angielskiego’ link=’manually,https://szkolalemon.pl/test-z-jezyka-angielskiego/’ link_target=” size=’large’ position=’center’ label_display=” icon_select=’yes-right-icon’ icon_hover=’aviaTBicon_hover’ icon=’ue82b’ font=’entypo-fontello’ color=’theme-color’ custom_bg=’#444444′ custom_font=’#ffffff’ av_uid=’av-jjlh8c0g’ admin_preview_bg=”]

[av_image src=’https://szkolalemon.pl/wp-content/uploads/2014/01/Poziomy-ang-w-UE.jpg’ attachment=’674′ attachment_size=’full’ align=’center’ styling=” hover=’av-hover-grow’ link=’manually,http://www.szkolalemon.pl/wp-content/uploads/2014/01/Poziomy-ang-w-UE1.jpg’ target=” caption=” font_size=” appearance=” overlay_opacity=’0.4′ overlay_color=’#000000′ overlay_text_color=’#ffffff’ copyright=” animation=’no-animation’ av_uid=’av-jjlhatnt’ admin_preview_bg=”][/av_image]

Generic selectors
Tylko dokładne dopasowania
Szukaj w tytule
Szukaj w treści

Ostatnie komentarze

ZOBACZ TAKŻE

Jak mówić o czasie w języku angielskim? – kilka przydatnych zwrotów

Jak mówić o czasie w języku angielskim? – kilka przydatnych zwrotów

Time flies - jak mówić o czasie w języku angielskim? Czas płynie, ucieka nam przez palce. A jak prawidłowo mówić o czasie? O jego upływie? Przedstawiam Wam kilka przydatnych zwrotów, idiomów, wyrażeń które pozwolą wam zabłysnąć podczas rozmowy. Time flies – w tym...

Nauka języka angielskiego jako jedno z noworocznych postanowień?

Nauka języka angielskiego jako jedno z noworocznych postanowień?

Grudzień to taki miesiąc refleksji, podsumowań oraz snucia planów na przyszłość. Są tacy wśród nas którzy już końcem grudnia mają spisaną całą listę noworocznych postanowień, nauka języka angielskiego to jedno z nich ale często pojawiają się też: -Schudnąć parę kilo....

Nowe kursy w szkole Lemon

Tworzymy nowe kursy w szkole Lemon Nowy Rok - nowe kursy ;D #2021 Od 1 lutego startujemy z nowymi kursami dla dorosłych jak i dla dzieci. Zapisz się wypełniając test na stronie szkoły  - szkolalemon.pl test językowy...