Rozmowa kwalifikacyjna w języku angielskim

Rozmowa kwalifikacyjna to wielki stres dla większości osób poszukujących pracy. Tym większy się staje, kiedy jest ona przeprowadzana w języku angielskim. Znamy bardzo łatwy sposób na opanowanie nerwów przed tą ważną rozmową.


Człowiek zawsze najbardziej boi się tego, czego nie zna lub kiedy nie wie, czego się spodziewać. Jak znając tę zasadę zmniejszyć stres związany z rozmową kwalifikacyjną w języku angielskim? Zastanowić się zawczasu nad odpowiedziami na potencjalne pytania, jakie może nam zadać przyszły pracodawca.

Poniżej przedstawiamy przykłady pytań, które na rozmowie kwalifikacyjnej mogą się pojawić:
– Can you tell me something more about yourself?
– Why would you like to work for our company?
– Could you describe your strengths and weaknesses, please?
– What was your greatest accomplishment / achievement?
– Where do you see yourself in 5 years’ time?
– Why should I hire you? What benefits will you bring to our company?
– How much would you like to earn?

Generic selectors
Tylko dokładne dopasowania
Szukaj w tytule
Szukaj w treści

Ostatnie komentarze

ZOBACZ TAKŻE

Jak mówić o czasie w języku angielskim? – kilka przydatnych zwrotów

Jak mówić o czasie w języku angielskim? – kilka przydatnych zwrotów

Time flies - jak mówić o czasie w języku angielskim? Czas płynie, ucieka nam przez palce. A jak prawidłowo mówić o czasie? O jego upływie? Przedstawiam Wam kilka przydatnych zwrotów, idiomów, wyrażeń które pozwolą wam zabłysnąć podczas rozmowy. Time flies – w tym...

Nauka języka angielskiego jako jedno z noworocznych postanowień?

Nauka języka angielskiego jako jedno z noworocznych postanowień?

Grudzień to taki miesiąc refleksji, podsumowań oraz snucia planów na przyszłość. Są tacy wśród nas którzy już końcem grudnia mają spisaną całą listę noworocznych postanowień, nauka języka angielskiego to jedno z nich ale często pojawiają się też: -Schudnąć parę kilo....

Nowe kursy w szkole Lemon

Tworzymy nowe kursy w szkole Lemon Nowy Rok - nowe kursy ;D #2021 Od 1 lutego startujemy z nowymi kursami dla dorosłych jak i dla dzieci. Zapisz się wypełniając test na stronie szkoły  - szkolalemon.pl test językowy...