Słowniczek tematyczny – część IV

Jakie słówka są najpotrzebniejsze, aby bez stresu porozumieć się w szpitalu za granicą?

Jak określić swoje dolegliwości? Skąd wiedzieć, co oznaczają słowa kierowane do nas przez lekarza?

Znajomość słownictwa związanego z chorobami i szpitalem to absolutna podstawa, aby za granicą czuć się pewnie i nie obawiać się wizyty u doktora.

Poniżej zamieszczamy plik z podstawowymi słowami i zwrotami medycznymi, które mogą okazać się cenniejsze niz niejedna apteczka.

do pobrania: słowniczek tematyczny IV_w szpitalu_szkoła językowa Lemon

 

Generic selectors
Tylko dokładne dopasowania
Szukaj w tytule
Szukaj w treści

Ostatnie komentarze

ZOBACZ TAKŻE

Jak mówić o czasie w języku angielskim? – kilka przydatnych zwrotów

Jak mówić o czasie w języku angielskim? – kilka przydatnych zwrotów

Time flies - jak mówić o czasie w języku angielskim? Czas płynie, ucieka nam przez palce. A jak prawidłowo mówić o czasie? O jego upływie? Przedstawiam Wam kilka przydatnych zwrotów, idiomów, wyrażeń które pozwolą wam zabłysnąć podczas rozmowy. Time flies – w tym...

Nauka języka angielskiego jako jedno z noworocznych postanowień?

Nauka języka angielskiego jako jedno z noworocznych postanowień?

Grudzień to taki miesiąc refleksji, podsumowań oraz snucia planów na przyszłość. Są tacy wśród nas którzy już końcem grudnia mają spisaną całą listę noworocznych postanowień, nauka języka angielskiego to jedno z nich ale często pojawiają się też: -Schudnąć parę kilo....

Nowe kursy w szkole Lemon

Tworzymy nowe kursy w szkole Lemon Nowy Rok - nowe kursy ;D #2021 Od 1 lutego startujemy z nowymi kursami dla dorosłych jak i dla dzieci. Zapisz się wypełniając test na stronie szkoły  - szkolalemon.pl test językowy...