Szkoła Lemon w akcji „Ucz się języków”

Od dłuższego czasu w całej Polsce trwa społeczna kampania reklamowa pod hasłem „Pij mleko! Będziesz wielki”.

Kampania ta jest pierwszym elementem programu Marketing dla Przyszłości, stworzonego i realizowanego przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Reklamy IAA w Polsce, obejmującego długofalowe działania o charakterze społecznym.

Tym razem Stowarzyszenie ma zamiar promować naukę języków obcych pod hasłem: „Ucz się języków! ”. W akcję tę aktywnie włącza się również Szkoła Lemon, aby w bezprecedensowy sposób uświadomić zarówno dzieciom, młodzieży, jak i rodzicom jak duże znaczenie dla ich przyszłości może mieć nauka zagranicznych języków. Idea ta jest częścią projektu Marketing dla Przyszłości, który ma na celu wzmocnienie tych sfer, które decydują o konkurencyjności Polski.

Jednym z punktów kulminacyjnych akcji będzie udział w Gali Języków „Razem w różnorodności językowej”, która odbędzie się już 26 września 2011 roku, w Auli Politechniki Warszawskiej.

Idąc zatem za nową ideą zapraszamy wszystkich zainteresowanych do nauki.

Generic selectors
Tylko dokładne dopasowania
Szukaj w tytule
Szukaj w treści

Ostatnie komentarze

ZOBACZ TAKŻE

Jak mówić o czasie w języku angielskim? – kilka przydatnych zwrotów

Jak mówić o czasie w języku angielskim? – kilka przydatnych zwrotów

Time flies - jak mówić o czasie w języku angielskim? Czas płynie, ucieka nam przez palce. A jak prawidłowo mówić o czasie? O jego upływie? Przedstawiam Wam kilka przydatnych zwrotów, idiomów, wyrażeń które pozwolą wam zabłysnąć podczas rozmowy. Time flies – w tym...

Nauka języka angielskiego jako jedno z noworocznych postanowień?

Nauka języka angielskiego jako jedno z noworocznych postanowień?

Grudzień to taki miesiąc refleksji, podsumowań oraz snucia planów na przyszłość. Są tacy wśród nas którzy już końcem grudnia mają spisaną całą listę noworocznych postanowień, nauka języka angielskiego to jedno z nich ale często pojawiają się też: -Schudnąć parę kilo....

Nowe kursy w szkole Lemon

Tworzymy nowe kursy w szkole Lemon Nowy Rok - nowe kursy ;D #2021 Od 1 lutego startujemy z nowymi kursami dla dorosłych jak i dla dzieci. Zapisz się wypełniając test na stronie szkoły  - szkolalemon.pl test językowy...