Warsztaty języka angielskiego dla dzieci w Szkole LEMON

Witajcie LEMONIAKI!

W nadchodzące wakacje przygotowaliśmy dla Was specjalną ofertę czyli warsztaty dla Waszych pociech w szkole LEMON.

Warsztaty będą odbywały się:

12-16 lipiec

26-30 lipiec

2-6 sierpień

23-27 sierpień

Przygotowaliśmy dla Was mnóstwo atrakcji.

Nasi lektorzy przygotowują już specjalny program, który będzie odbywał się podczas warsztatów będziemy: śpiewać, tańczyć, malować, tworzyć a to wszystko w formie nauki języka angielskiego

PRZYKŁADOWY PLAN DNIA:
9:00 – 10:30 – zajęcia z języka angielskiego
10:30 – 11:00 – drugie śniadanie
11:00 – 12:30 – wycieczka, gry i zabawy, eksperymenty (w zależności od tematyki dnia)
12:30 – 13:15 – obiad
13:15 – 14:45 – zajęcia z języka angielskiego
14:45 – 15:00 – podwieczorek
15:00 – 17:00 – warsztaty edukacyjne / odbiór dzieci ze szkoły Lemon.

Nauka poprzez zabawę jest najfajniejsza formą w nauce 🥳

Po formularz zgłoszeniowy zapraszamy do kontaktu z recepcją pod numerem telefonu 501022800 lub na email sekretariat@szkolalemon.pl

Cena za jedno dziecko to tylko 700zł

Widzimy się na warsztatach!

Do zobaczenia!
[/av_textblock]

[/av_one_half][av_one_half min_height=” vertical_alignment=” space=” custom_margin=” margin=’0px’ link=” linktarget=” link_hover=” padding=’0px’ border=” border_color=” radius=’0px’ background=’bg_color’ background_color=” background_gradient_color1=” background_gradient_color2=” background_gradient_direction=’vertical’ src=” background_position=’top left’ background_repeat=’no-repeat’ animation=” mobile_breaking=” mobile_display=” av_uid=’av-3cms8kw’]
[av_image src=’https://szkolalemon.pl/wp-content/uploads/2021/04/szkola-lemon-bemowo-szloka-jezyka-angielskiego-lemon-bemowo-jezyk-angielski-bemowo-bemowo-jezyk-angielski-lemon.jpg’ attachment=’10166′ attachment_size=’full’ align=’center’ styling=” hover=” link=” target=” caption=” font_size=” appearance=” overlay_opacity=’0.4′ overlay_color=’#000000′ overlay_text_color=’#ffffff’ copyright=” animation=’no-animation’ av_uid=’av-2uqy300′ admin_preview_bg=”][/av_image]
[/av_one_half]

[av_heading heading=’WARSZTATY W LEMON’ tag=’h1′ style=’blockquote modern-quote’ size=’100′ subheading_active=” subheading_size=’15’ margin=” margin_sync=’true’ padding=’10’ color=’custom-color-heading’ custom_font=’#a1e310′ av-medium-font-size-title=” av-small-font-size-title=” av-mini-font-size-title=” av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=” av_uid=’av-knsy7s6t’ admin_preview_bg=”][/av_heading]

[av_gallery ids=’10137,8006,5421,5086′ style=’thumbnails’ preview_size=’portfolio’ crop_big_preview_thumbnail=’avia-gallery-big-crop-thumb’ thumb_size=’shop_catalog’ columns=’2′ imagelink=’lightbox’ lazyload=’deactivate_avia_lazyload’ av_uid=’av-knsxzpln’ admin_preview_bg=”]

[av_countdown date=’07 / 12 / 2021′ hour=’10’ minute=’0′ min=’1′ max=’4′ align=’av-align-center’ size=” style=’av-default-style’ av-medium-font-size-title=” av-small-font-size-title=” av-mini-font-size-title=” av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=” av_uid=’av-kng7bcs8′ admin_preview_bg=”]

[av_slideshow size=’featured’ animation=’slide’ conditional_play=” autoplay=’false’ interval=’5′ control_layout=’av-control-default’ av_uid=’av-knsy9nv9′]
[av_slide id=’10248′][/av_slide]

[/av_slideshow]

Generic selectors
Tylko dokładne dopasowania
Szukaj w tytule
Szukaj w treści

Ostatnie komentarze

ZOBACZ TAKŻE

Jak mówić o czasie w języku angielskim? – kilka przydatnych zwrotów

Jak mówić o czasie w języku angielskim? – kilka przydatnych zwrotów

Time flies - jak mówić o czasie w języku angielskim? Czas płynie, ucieka nam przez palce. A jak prawidłowo mówić o czasie? O jego upływie? Przedstawiam Wam kilka przydatnych zwrotów, idiomów, wyrażeń które pozwolą wam zabłysnąć podczas rozmowy. Time flies – w tym...

Nauka języka angielskiego jako jedno z noworocznych postanowień?

Nauka języka angielskiego jako jedno z noworocznych postanowień?

Grudzień to taki miesiąc refleksji, podsumowań oraz snucia planów na przyszłość. Są tacy wśród nas którzy już końcem grudnia mają spisaną całą listę noworocznych postanowień, nauka języka angielskiego to jedno z nich ale często pojawiają się też: -Schudnąć parę kilo....

Nowe kursy w szkole Lemon

Tworzymy nowe kursy w szkole Lemon Nowy Rok - nowe kursy ;D #2021 Od 1 lutego startujemy z nowymi kursami dla dorosłych jak i dla dzieci. Zapisz się wypełniając test na stronie szkoły  - szkolalemon.pl test językowy...

5 sposobów na naukę angielskiego przy pomocy Instagram!

Samodzielna nauka języka angielskiego to nie lada wyzwanie. Wie o tym każdy, kto kiedykolwiek próbował nauczyć się angielskiego lub jakiegokolwiek innego języka na własną rękę, zamiast zapisać się na kurs. Znasz to z autopsji? Sposobów na naukę angielskiego jest dużo,...