Zapraszamy do zakupu voucher贸w podarunkowych. 馃巵馃巵馃尣

Generic selectors
Tylko dok艂adne dopasowania
Szukaj w tytule
Szukaj w tre艣ci
Post Type Selectors

Ostatnie komentarze

ZOBACZ TAK呕E

Poziomy znajomo艣ci angielskiego

Poziomy znajomo艣ci angielskiego

Aplikujesz do nowej pracy i nie wiesz w jaki spos贸b okre艣li膰 znajomo艣膰 poziomu j臋zyka angielskiego? A mo偶e chcesz si臋 zapisa膰 na kurs j臋zykowy i nie potrafisz zdecydowa膰, kt贸ra grupa b臋dzie dla Ciebie najlepsza? W Europie chc膮c oznaczy膰 poziom znajomo艣ci j臋zyka...

Immersja j臋zykowa, czyli 鈥瀦anurzenie si臋鈥 w j臋zyku

Immersja j臋zykowa, czyli 鈥瀦anurzenie si臋鈥 w j臋zyku

Niezale偶nie od tego, czy dopiero zaczynasz swoj膮 przygod臋 z angielskim, czy chcesz udoskonali膰 sw贸j dotychczasowy poziom, 艣wietnym rozwi膮zaniem b臋dzie metoda nauki poprzez immersj臋 j臋zykow膮. Brzmi strasznie? Nie powinno! Immersja j臋zykowa to zanurzenie si臋 w j臋zyku,...

Idiomy 鈥 czym s膮 oraz w jakich okoliczno艣ciach si臋 ich u偶ywa?

Idiomy 鈥 czym s膮 oraz w jakich okoliczno艣ciach si臋 ich u偶ywa?

Podobnie jak w j臋zyku polskim, w angielskim idiomy s膮 popularn膮 cz臋艣ci膮 wypowiedzi zar贸wno w formie pisanej jak i m贸wionej. Jednak co wa偶ne, s膮 to zwroty i wyra偶enia charakterystyczne dla ka偶dego j臋zyka. Niekiedy uda nam si臋 znale藕膰 ich odpowiednik, ale w wi臋kszo艣ci...

Nauka j臋zyka angielskiego u dziecka – jak j膮 wspiera膰?

Nauka j臋zyka angielskiego u dziecka – jak j膮 wspiera膰?

Bez w膮tpienia mo偶emy stwierdzi膰, 偶e angielski to najbardziej uniwersalny j臋zyk na 艣wiecie, dlatego ju偶 teraz warto pomy艣le膰 o przysz艂o艣ci dziecka i zach臋ca膰 go do poszerzania swoich umiej臋tno艣ci lingwistycznych. Nauka j臋zyka angielskiego u dziecka mo偶e zaprocentowa膰...