Gdzie szkolić swój angielski?

Z językiem obcym jest tak samo jak z każdą nabytą umiejętnością. Brak używania doprowadza do całkowitego lub częściowego zaniku. Dlatego tak wielką wagę należy przykładać do praktykowania.

Jak mimochodem praktykować znajomość angielskiego?

 • wyjazd zagraniczny
  Piękna, tegoroczna zima wprost nakłania do wypadu na narty. Może w Alpy?
 • aplikacje na telefon lub tablet
  Ciekawe gry sprawdzające znajomość słówek czy multimedialne zadania oddziałujące na wzrok i słuch są świetnym pomysłem na trenowanie znajomości angielskiego.
 • audiobooki w języku angielskim
  Pozwalają na oswajanie się z językiem niejako mimochodem. Można wykonywać domowe czynności jak prasowanie czy zmywanie ze słuchawkami na uszach i językiem angielskim w tle.
 • filmy bez lektora
  Twoje ulubione filmy są w języku angielskim? Świetnie! Oglądając je więcej niż raz wyłącz opcję lektora, połączysz dzięki temu przyjemne z pożytecznym.

 

Generic selectors
Tylko dokładne dopasowania
Szukaj w tytule
Szukaj w treści
Post Type Selectors

Ostatnie komentarze

ZOBACZ TAKŻE

Co najszybciej poprawi Twój angielski? Konwersacja!

Co najszybciej poprawi Twój angielski? Konwersacja!

W procesie nauki języka angielskiego, zarówno wśród uczniów, jak i dorosłych decydujących się na opanowanie tego języka, często podkreśla się jedno wyzwanie – opanowanie płynnej konwersacji. Wiele zapytań w wyszukiwarce Google, takich jak "lekcje mówienia po...

Nauka angielskiego jako postanowienie noworoczne – jak go dotrzymać?

Nauka angielskiego jako postanowienie noworoczne – jak go dotrzymać?

Nowy Rok zazwyczaj wiąże się z tworzeniem listy postanowień.Wielu z nas obiecuje sobie, że w nadchodzącym roku będą bogatsi, szczuplejsi, a może nawet rzucą palenie, ale zazwyczaj te plany szybko tracą na znaczeniu.Lista noworocznych postanowień, zapomniana po kilku...