Konferencja PASE

13-14 V 20111 roku przy Bibliotece Uniwersytetu Warszawskiego odbyła się XII Międzynarodowa Konferencja PASE, w której udział wzięło 230 uczestników.

Wśród nich nie zabrakło również Szkoły Lemon. Hasłem przewodnim wykładów były: „Nowe kierunki rozwoju szkoły językowej”, które z pewnością podsunęły nam nowe pomysły promocji naszej oferty.

Rolą Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Jakości w Nauczaniu Języków Obcych PASE jest ułatwienie wyboru profesjonalnej szkoły językowej wszystkim tym, którzy chcą się uczyć języków obcych.

Dzięki częstemu uczestnictwu Szkoły Lemon w konferencjach i warsztatach organizowanych przez Pase mamy stały dostęp do aktualnej wiedzy w dziedzinie nauczania Języków Obcych, możemy wymieniać doświadczenia lektorów i kadry administracyjnej z innych szkół, a także stale podnosić jakość oferowanych przez nas usług.

Wszystkie informacje przez nas zdobyte z pewnością zaowocują jeszcze lepszymi ofertami i pomysłami dla Państwa.

Generic selectors
Tylko dokładne dopasowania
Szukaj w tytule
Szukaj w treści
Post Type Selectors

Ostatnie komentarze

ZOBACZ TAKŻE

Co najszybciej poprawi Twój angielski? Konwersacja!

Co najszybciej poprawi Twój angielski? Konwersacja!

W procesie nauki języka angielskiego, zarówno wśród uczniów, jak i dorosłych decydujących się na opanowanie tego języka, często podkreśla się jedno wyzwanie – opanowanie płynnej konwersacji. Wiele zapytań w wyszukiwarce Google, takich jak "lekcje mówienia po...

Nauka angielskiego jako postanowienie noworoczne – jak go dotrzymać?

Nauka angielskiego jako postanowienie noworoczne – jak go dotrzymać?

Nowy Rok zazwyczaj wiąże się z tworzeniem listy postanowień.Wielu z nas obiecuje sobie, że w nadchodzącym roku będą bogatsi, szczuplejsi, a może nawet rzucą palenie, ale zazwyczaj te plany szybko tracą na znaczeniu.Lista noworocznych postanowień, zapomniana po kilku...