Konwersacja w biznesie

W obecnym świecie, w którym granice pomiędzy krajami, a nawet kontynentami ulegają zatarciu dzięki stale rozwijającej się technologii, znajomość języka angielskiego jest umiejętnością niezbędną. Zwłaszcza, kiedy praca wymaga kontaktu z zagranicznymi kontrahentami lub współpracownikami..

konwersacja w biznesieKorespondecja, najczęściej za pośrednictwem poczty elektronicznej, wymaga znajomości podstawowych zasad i reguł oraz zwrotów grzecznościowych. Ich opanowanie nie powinno stanowić problemu, jeśli zostaną odpowiednio zaprezentowane i przekazane – najlepiej w czasie zajęć z lektorem.

Konwersacja w języku obcym również może sprawiać problemy, zwłaszcza na początku. Dlatego zanim zacznie się rozmowy biznesowe z klientami, dobrze jest przećwiczyć je z lektorem lub native speakerem na zajęciach, gdzie każdy błąd może zostać przez nauczyciela zauważony i wyjaśniony.

Generic selectors
Tylko dokładne dopasowania
Szukaj w tytule
Szukaj w treści
Post Type Selectors

Ostatnie komentarze

ZOBACZ TAKŻE

Co najszybciej poprawi Twój angielski? Konwersacja!

Co najszybciej poprawi Twój angielski? Konwersacja!

W procesie nauki języka angielskiego, zarówno wśród uczniów, jak i dorosłych decydujących się na opanowanie tego języka, często podkreśla się jedno wyzwanie – opanowanie płynnej konwersacji. Wiele zapytań w wyszukiwarce Google, takich jak "lekcje mówienia po...

Nauka angielskiego jako postanowienie noworoczne – jak go dotrzymać?

Nauka angielskiego jako postanowienie noworoczne – jak go dotrzymać?

Nowy Rok zazwyczaj wiąże się z tworzeniem listy postanowień.Wielu z nas obiecuje sobie, że w nadchodzącym roku będą bogatsi, szczuplejsi, a może nawet rzucą palenie, ale zazwyczaj te plany szybko tracą na znaczeniu.Lista noworocznych postanowień, zapomniana po kilku...