Na wyciągnięcie ręki

Change your life today. Don’t gamble on the future, act now, without delay.
Simone de Beauvoir

 

Czy zdarza Ci się czasem pomyśleć, że wszystkim dookoła spełniają sie marzenia tylko nie Tobie? Zastanawiałeś sie kiedyś dlaczego?

Marzenia i cele mają wielkie możliwości do spełnienie o ile osoba marząca naprawdę chce je spełnić. Samo rozmyślanie nie wystarczy – trzeba jeszcze podjąć walkę i wkroczyć na ścieżkę realizacji.

Marzysz o wakacjach w Paryżu? Już dziś zacznij na nie odkładać np. 10zł dziennie.

Marzysz o lepszej pracy? Zacznij rozsyłać cv do potencjalnych pracodawców.

Marzysz o płynnym posługiwaniu się językiem obcym? Poświęć godzinę dziennie na myślenie w tym języku, a kolejną godzinę na zajęcia w szkole językowej Lemon:)

Do wszystkiego można się przybliżyć małymi kroczkami, trzeba tylko wprowadzić je do swojego życia i konsekwentnie realizować.

Generic selectors
Tylko dokładne dopasowania
Szukaj w tytule
Szukaj w treści
Post Type Selectors

Ostatnie komentarze

ZOBACZ TAKŻE

Co najszybciej poprawi Twój angielski? Konwersacja!

Co najszybciej poprawi Twój angielski? Konwersacja!

W procesie nauki języka angielskiego, zarówno wśród uczniów, jak i dorosłych decydujących się na opanowanie tego języka, często podkreśla się jedno wyzwanie – opanowanie płynnej konwersacji. Wiele zapytań w wyszukiwarce Google, takich jak "lekcje mówienia po...

Nauka angielskiego jako postanowienie noworoczne – jak go dotrzymać?

Nauka angielskiego jako postanowienie noworoczne – jak go dotrzymać?

Nowy Rok zazwyczaj wiąże się z tworzeniem listy postanowień.Wielu z nas obiecuje sobie, że w nadchodzącym roku będą bogatsi, szczuplejsi, a może nawet rzucą palenie, ale zazwyczaj te plany szybko tracą na znaczeniu.Lista noworocznych postanowień, zapomniana po kilku...