Marcowy lock down spowodowany pandemią korona wirusa wielu z nas zmotywował do nauki języka obcego, możliwości było wiele i każdy mógł znaleźć sposób dla siebie. Dzięki najnowszym technologiom i kursom online kształcenie językowe jest  stosunkowo mało kosztowne.

Czy znajomość języków obcych ma wpływ na wysokość naszej wypłaty? Zdecydowanie! Znajomość dodatkowego języka  choćby w stopniu komunikatywnym pozytywnie wpływa na nasze wysokość naszych pensji. 

44% Polaków wciąż nie włada żadnym językiem obcym. Co trzecia osoba w kraju może pochwalić się znajomością wyłącznie jednego z nich. Według danych Eurostatu z 2016 roku w dwóch lub więcej językach obcych potrafi porozumieć się 94% uczniów i 69% studentów.

I właśnie wtedy nasza nauka języka się kończy. Warto sięgnąć po dodatkowe lekcje języka obcego, zwłaszcza angielskiego.

osoba z czytnikiem

Według portalu Kariera w Finansach zdecydowanie najlepiej znanym językiem obcym jest angielski. Inwestycja w naukę języka obcego jest współcześnie niezwykle opłacalna.Może przynieść zaskakujące rezultaty, które przekładają się nie tylko na wzbogacanie naszej wiedzy i rozwój osobisty, ale także  na rozwój kariery zawodowej oraz możliwości awansu, wzrostu wynagrodzenia i zdobyciu wymarzonej pracy.

Wraz ze wzmożeniem kontaktów handlowych Polski, rosnącą pozycją kraju na arenie międzynarodowej w różnych dziedzinach, wzrostem eksportu polskich usług i towarów, i napływem zagranicznych inwestycji, zmienił się także zakres wymaganych od pracownika kompetencji. W szczególności znajomości dodatkowego języka. Zatrudnieni pracownicy muszą kontaktować się z zagranicznymi oddziałami czy partnerami biznesowymi. Dzięki zagranicznym inwestorom w Polsce powstało około półtora miliona nowych miejsc pracy

Business English. To zdecydowanie to czego potrzebujesz chcąc podszlifować swoje umiejętności. Nauczymy Cię swobodnej komunikacji w kontekście Twoich obowiązków.zawodowych.

Zapisz się już dziś na kurs angielskiego w szkole Lemon.

W każdy poniedziałek o godzinie 18:20 z Native Speakerem.

Kontakt:

sekretariat@szkolalemon.pl

501022800