Jaki kurs językowy wybrać?

Zastanawiasz się nad rozpoczęciem nauki angielskiego, ale nie jesteś pewny na jaki kurs się zapisać? Przygotowaliśmy dla Ciebie małą podpowiedź.

nauka angielskiego

Dla niecierpliwych
Wersja dla niecierpliwych obejmuje spotkania z lektorem w ilości 3 razy w tygodniu po 1,5 godziny.
Z naszego doswiadczenia wynika, że jest to optymalna ilość czasu poświęcanego na naukę, pozwalająca, aby w dość szybkim czasie uzyskać oczekiwane efekty.

Dla zdyscyplinowanaych
Jeśli wiesz, że jesteś zdyscyplinowany i będziesz sumiennie uczęszczał na zajęcia, a ponadto odrabianie zadanych prac domowych nie stanowi dla Ciebie problemu, to możesz być pewny, że zajęcia 3 razy w tygodniu trwające 1 godzinę będą dla Ciebie najwygodniejszą opcją do osiągniecia zamierzonego celu.

Dla potrzebujących szybkich efektów
Osoby, które stoją przed koniecznością osiagnięcia efektów w bardzo szybkim czasie powinny postawić na zajęcia codzienne w ilości 1,5 godziny dziennie. Ponadto konieczne jest, aby przykładały się do zadawanych prac domowych i swoją naukę kontynuowały w czasie wolnym np. używając do tego ciekawych aplikacji na telefon, oglądając filmy bez lektora i napisów lub słuchając muzyki w jezyku obcym.

Dla wygodnych
Osoby wygodne w żadnym razie nie powinny decydować się na kurs w większej grupie. Dla nich najlepszą opcją będą indywidualne zajęcia z lektorem 2 razy w tygodniu po 1,5 godziny przeprowadzane w domowym zaciszu, tak aby nie musiały nigdzie ruszać się z własnego mieszkania. Takie zajęcia są układane według zainteresowań i wymagań ucznia, dzieki czemu są dla niego równocześnie ciekawe i efektywne.

Dla mających dużo wolnego czasu
Duża ilość wolnego czasu sprzyja wyborowi takich zajęć, które najbardziej zadowolą osobę zainteresowaną. Dlatego takim uczniom polecamy sprawdzenie każdej z dostępnych opcji: zajęć w grupie, indywidualnych spotkań z lektorem, samodzielnej nauki, zajęć poprzez Internet itp.

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.