Zastanawiasz się nad rozpoczęciem nauki angielskiego, ale nie jesteś pewny na jaki kurs się zapisać? Przygotowaliśmy dla Ciebie małą podpowiedź.

nauka angielskiego

Dla niecierpliwych
Wersja dla niecierpliwych obejmuje spotkania z lektorem w ilości 3 razy w tygodniu po 1,5 godziny.
Z naszego doswiadczenia wynika, że jest to optymalna ilość czasu poświęcanego na naukę, pozwalająca, aby w dość szybkim czasie uzyskać oczekiwane efekty.

Dla zdyscyplinowanaych
Jeśli wiesz, że jesteś zdyscyplinowany i będziesz sumiennie uczęszczał na zajęcia, a ponadto odrabianie zadanych prac domowych nie stanowi dla Ciebie problemu, to możesz być pewny, że zajęcia 3 razy w tygodniu trwające 1 godzinę będą dla Ciebie najwygodniejszą opcją do osiągniecia zamierzonego celu.

Dla potrzebujących szybkich efektów
Osoby, które stoją przed koniecznością osiagnięcia efektów w bardzo szybkim czasie powinny postawić na zajęcia codzienne w ilości 1,5 godziny dziennie. Ponadto konieczne jest, aby przykładały się do zadawanych prac domowych i swoją naukę kontynuowały w czasie wolnym np. używając do tego ciekawych aplikacji na telefon, oglądając filmy bez lektora i napisów lub słuchając muzyki w jezyku obcym.

Dla wygodnych
Osoby wygodne w żadnym razie nie powinny decydować się na kurs w większej grupie. Dla nich najlepszą opcją będą indywidualne zajęcia z lektorem 2 razy w tygodniu po 1,5 godziny przeprowadzane w domowym zaciszu, tak aby nie musiały nigdzie ruszać się z własnego mieszkania. Takie zajęcia są układane według zainteresowań i wymagań ucznia, dzieki czemu są dla niego równocześnie ciekawe i efektywne.

Dla mających dużo wolnego czasu
Duża ilość wolnego czasu sprzyja wyborowi takich zajęć, które najbardziej zadowolą osobę zainteresowaną. Dlatego takim uczniom polecamy sprawdzenie każdej z dostępnych opcji: zajęć w grupie, indywidualnych spotkań z lektorem, samodzielnej nauki, zajęć poprzez Internet itp.

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.