YouTube

Lemon ma kanał na YouTube

Woow

Lemon ma kanał na YouTube

 

Check this out !!

Jeżeli lubisz słuchać, patrzeć i uczyć się jednocześnie. A wyszukiwanie porad dotyczących nauki języka obcego już Ci się znudziły, to poświęć kilka minut Lemonowi i sam osądź co możemy Ci zasugerować.
Doskonale wiemy jak dużo czasu możemy poświęcić na szukanie konkretnej informacji w Internecie. Na naszym Kanale YouTube będziemy zamieszczać krótkie filmiki o tematyce efektywnej nauki języka angielskiego. Jeżeli wdrożysz w swój plan nauki choć kilka z naszych pomysłów, to twoje efekty na pewno się poprawią.

Jeżeli masz temat który Cie nurtuje i dotyczy nauki języka angielskiego – napisz do nas e-mail. Omówimy go i nagramy o tym film na YouTube.

Nie zapomnij subskrykować Lemon na YouTube.

mam nadzieję że pomoże Ci to w codziennym rozwoju, i nauce angielskiego.

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.