Rozmowa kwalifikacyjna w języku angielskim

Rozmowa kwalifikacyjna to wielki stres dla większości osób poszukujących pracy. Tym większy się staje, kiedy jest ona przeprowadzana w języku angielskim. Znamy bardzo łatwy sposób na opanowanie nerwów przed tą ważną rozmową.


Człowiek zawsze najbardziej boi się tego, czego nie zna lub kiedy nie wie, czego się spodziewać. Jak znając tę zasadę zmniejszyć stres związany z rozmową kwalifikacyjną w języku angielskim? Zastanowić się zawczasu nad odpowiedziami na potencjalne pytania, jakie może nam zadać przyszły pracodawca.

Poniżej przedstawiamy przykłady pytań, które na rozmowie kwalifikacyjnej mogą się pojawić:
– Can you tell me something more about yourself?
– Why would you like to work for our company?
– Could you describe your strengths and weaknesses, please?
– What was your greatest accomplishment / achievement?
– Where do you see yourself in 5 years’ time?
– Why should I hire you? What benefits will you bring to our company?
– How much would you like to earn?

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.