PRACA

NATIVE SPEAKER – WORK
NATIVE SPEAKER AND AN EFL TEACHER REQUIRED

PRACA JAKO LEKTOR ANGIELSKIEGO

Współpracujemy z Lektorami którzy posiadają wykształcenie lingwistyczne, wykształcenie kierunkowe, przygotowanie pedagogiczne, doświadczenie w nauczaniu.

Dla Lemon ważne jest jak prowadzisz zajęcia języka angielskiego w praktyce. Czy są energiczne i potrafią entuzjastycznie uczyć języka angielskiego.

Please send your CV and cover letter at
sekretariat@szkolalemon.pl
Shortlisted candidates will be contacted by phone or email.

METODA NAUCZANIA W SZKOLE LEMON

Otóż – nie narzucamy jednej metody nauczania.

Lektorzy samodzielnie przygotowują plan i materiały dla swoich uczniów. Stawiamy na kreatywność i zastosowanie nowych technologii.

Nasze grupy są małe, a sama szkoła przestronna.

WSPÓŁPRACA W ZESPOLE SZKOŁY LEMON

Jesteśmy koleżeńscy. Nasz zespół – zwłaszcza wieloletni doświadczeni lektorzy służą pomocą i radą. Możesz przyjść do nich na zajęcia i uczyć się w praktyce od najlepszych.

Zależy man na tym żeby ludzie, którzy pracują w Lemon znali się i szanowali. Organizujemy w tym celu, także spotkania integracyjne.

Pozostałe informacje – in english.

It will be nice to see you in Lemon Team.

SHORT DESCRIPTION

We are looking for a motivated and enthusiastic teacher to join our team here at the LEMON School.

If your English is perfect, if you can teach effectively, sharing your knowledge and enthusiasm, this is a job for you!

We teach young learners, teenagers and adults. Each of our teachers prepares their own unique classes.

What we offer:

• flexible timetables
  • competitive rates
  • clear and honest terms of
  • employment
  • timely payment of wages
  • EFL methodology coaching for those in the early stages of their careers
  • friendly relations
  • nice working atmosphere